Robię zdjęcia dużych okien w mieście

Jestem fotografem. Nie tylko z zamiłowania, ponieważ jest to także moja praca. Często jednak robię zdjęcia dla siebie, które potem wystawiam w galerii. Dużo ludzi przychodzi na moje wystawy a moje fotografie wzbudzają spore zainteresowanie.

W Bielsko Białej jest sporo dużych okien

duże okna z Bielska BiałejPodróżuję po całym kraju i szukam ciekawych miejsc do fotografowania. W weekend pojechałem do Bielska Białej, gdzie jeszcze nigdy nie byłem. Wiedziałem, że tam na pewno znajdę jakiś ciekawy materiał na zdjęcia. Moją uwagę przykuły przede wszystkim duże okna z Bielska Białej. które jeden klient wynosił z hurtowni. Wiedziałem, że budynki z takimi pięknymi oknami wyglądają wyjątkowo ciekawie. Zwiedzałem całe miasto i fotografowałem wszystkie budynki z takimi dużymi oknami. Zrobiłem całą masę dość dobrych zdjęć i po powrocie chciałem szybko je wywołać. Podróż do domu upłynęła mi dość szybko. Już nie mogłem się doczekać aż wystawię swoje fotografie w galerii. W następnym tygodniu już byłem gotowy. Na wystawę przyszło jak zwykle bardzo dużo osób. Wszystkim spodobały się duże okna z Bielska Białej i zafascynowani oglądali moje zdjęcia. Mógłbym zamieszkać w tym mieście i mieć mieszkanie z takimi oknami. Jeden właściciel firmy nawet wpuścił mnie do środka, gdzie z pierwszego piętra widziałem jaki jest widok z takich okien. Te zdjęcia również pojawiły się na wystawie. A może się tam przeprowadzę? Dla mnie nie ma znaczenia gdzie mieszkam, ponieważ i tak większość czasu spędzam w podróży. Muszę to rozważyć.

Po okresie kilkunastu miesięcy zmieniłem adres zamieszkania. Teraz przebywam w Bielsko Białej, gdzie mam piękne mieszkanie z takimi dużymi oknami. Teraz wiem, że w końcu znalazłem idealne dla siebie miejsce. Wystawy też tam zacząłem robić i jest super.