Restauracja o wysokich standardach

 

Podczas jednej z licznych podróży służbowych, natrafiłam na restaurację, która mnie urzekła. Dzięki niezwykle smacznym potrawom, pięknemu wystrojowi, profesjonalnej obsłudze oraz niepowtarzalnej atmosferze zdecydowanie mogę stwierdzić, że lokal ten jest godny polecenia, wszystkim miłośnikom niepowtarzalnych smaków

Restauracja z unikalnymi smakami

restauracja w ŻninieCzęsto odwiedzam rozmaite restauracje (nie jestem fanką gotowania), a co za tym idzie wyrobiłam w sobie nawyk porównywania ich względem siebie i oceny jakości serwowanych potraw oraz obsługi. Jedną z restauracji, która zdecydowanie przypadła mi do gustu jest restauracja w Żninie. Dzięki panującej tam atmosferze, goście mogą poczuć się jak w gronie najbliższych znajomych, którzy zaprosili ich na wykwintną kolację. Dobór słowa opisującego rodzaj kolacji nie jest przypadkowy, bowiem serwowane tam dania są najwyższej jakości. Potrawy są zawsze przygotowywane ze świeżych, wysokiej jakości składników (ze swoich obserwacji mogę stwierdzić, że nie używa się tam gotowych półproduktów oraz stanowczo ogranicza się korzystaniem z mrożonek  – wyjątkiem są mrożone owoce sezonowe, które dzięki temu mogą być używane przez cały rok). Dodatkowo zauważyłam , że wysokiej klasy kucharz doprawia potrawy własną mieszanką przypraw, co nadaje im niepowtarzalny i unikalny smak. Takie rozwiązania stosowane są tylko w wysokiej klasy lokalach, gdyż w tych przeciętnych ze względu na oszczędność czasu i środków finansowych preferuje się raczej gotowe przyprawy oraz różnego rodzaju półprodukty.

To wszystko w połączeniu z profesjonalną i zawsze uśmiechniętą obsługą, która jest w stanie również rozmowa umilić czas oczekiwania (w przypadku osób decydujących na samotne odwiedziny w restauracji) czyni lokal tyn wyjątkowym i zdecydowanie godnym polecenia.