filmy reklamowe

Reklamy telewizyjne i filmy reklamowe

Reklamy telewizyjne, to chyba najbardziej irytująca rzecz na świecie. Film trwa pół godziny, a następne tyle samo reklamy. W ciągu reklamy możemy spokojnie się umyć, zjeść kolacje, a nawet wyprowadzić psa.

Filmy reklamowe z różnymi produktami

filmy reklamoweSą zbyt długie i zbyt męczące. Owszem, zdarzają się takie, które z przyjemnością się ogląda, jednak to prawdziwa rzadkość. Zazwyczaj jedną reklamą jesteśmy bombardowani przez cały dzień. Ile razy można obejrzeć to samo? Raz, dwa, trzy? Nie, my oglądamy to setki razy, aż w końcu znamy ją na pamięć. Reklamy mają na celu zapisanie się w naszej podświadomości. Mamy je lubić, mają nam wpadać w ucho i nakłaniać do zakupu. Nam się wydaje, że one wcale na nas nie oddziałują, podczas gdy mimowolnie kupujemy takie produkty. Mimo, że przełączamy w złości reklamy, one pozostaną już w naszej głowie. Dla mnie najbardziej nużące są spoty reklamowe. Jedynym, który co roku mnie cieszy, jest mikołajkowy spot reklamowy. Wobec niego nie mogę przejść obojętnie. Włączam wówczas stację i wychodzę. Mam jednak poczucie, że te reklamy coś komuś dadzą. Nie to co filmy reklamowe, które zasilają tylko konta korporacji. Czasem lubię oglądać filmy promocyjne, które oferują fajny produkt. Za to zupełnie nie przemawiają do mnie filmy korporacyjne. Taki video marketing jednak nigdy nie upadnie.

Do końca życia będziemy musieli oglądać reklamy. Dlatego cenię sobie niektóre stacje telewizyjne, które nie puszczają reklam w trakcie filmu. Lubię obejrzeć coś spokojnie, bez tych ciągłych niepotrzebnych przerywników.

Więcej o reklamie na stronie www.loffstudio.pl