muzyka do prezentacji

Przygotowuję prezentację z muzyką

Pani z biologi poprosiła nas żebyśmy w parach przygotowali prezentację na poszczególne tematy. Tematy były losowane, żeby było sprawiedliwie wobec wszystkich uczniów. Ja prezentację przygotowywałam z moją koleżanką, z którą się trzymam od początku liceum.

Muzyka do prezentacji dobrze dobrana

muzyka do prezentacjiMuzyka do prezentacji będzie nam potrzebna. Karolina na początku nie była przekonana ale ja już wiele razy pomagałam w prezentacjach mojemu bratu i mam już w tym spore doświadczenie. Brat studiował informatykę i ma nawet odpowiedni program do dobierania muzyki. Bank muzyki jest łatwy w obsłudze. Ja zawsze pomagałam mu w dobieraniu odpowiedniej muzyki do prezentacji. Brat słuchał moich opinii i zazwyczaj miałam rację. Na stronie jest wiele najróżniejszych piosenek i melodii muzyka do filmów i prezentacji na spokojnie może być z tej strony wybierana. Na stronie znajduje się także muzyka do reklamy. Royalty music jest bardzo popularne za granicą. U nas program ten nie jest dostępny i znany wielu osobom. Moja koleżanka zupełnie o royalty free music nie słyszała. Pokazałam jej ten program i powiedziała, ze brat nam pomorze w prawidłowym wgraniu naszej prezentacji. Sprawdzona przez wielu muzyka do prezentacji zostanie prawidłowo dobrana i wydaje mi się, że będziemy jedyne które skorzystają z muzyki w trakcie prezentacji. Z tego co wiem, nikt z mojej klasy nie zna strony banku muzyki. Bardzo zależy mi, żeby uzyskać z prezentacji dobrą ocenę. Musimy więc popracować na treścią. Muzyka do prezentacji nie zrobi za nas wszystkiego. Może jedynie udoskonalić zebrane przez nas materiały na dany temat. Materiały zostały już spisane. Brat pomógł nam wprowadzić prezentację do systemu i zgrać wszystko z muzyką.

Jestem zaskoczona jak ładnie nasza prezentacja się prezentuje. Podziękowałam bratu, ze pomógł nam wszystko wprowadzić do systemu. Dzisiaj na lekcji będziemy omawiać naszą prezentację. Trochę się denerwuję.