trener osobisty

Przygotowania do wakacji z wykwalifikowanym trenerem osobistym

Co roku przechodziłam przez tą samą gehennę. Na wiosnę się odchudzałam po to aby latem wyglądać jak najlepiej. Ledwo jednak skończyło się lato a ja już zaczynałam przybierać na wadzę.

Wykwalifikowany trener osobisty z Warszawy mi pomógł

trener osobistyPrzez zimę zawsze przybierałam z dziesięć a nawet piętnaście kilogramów i potem wiosną p oraz kolejny zmagałam się z różnymi dietami. Tak było w kółko przez wiele lat. W końcu postanowiłam zastąpić dietę ćwiczeniami. Zawsze tego unikałam, moja kondycja naprawdę była w tragicznym stanie i w ogóle nie przepadałam za ruchem. Byłam jednak z koleżankami w klubie. Jedna z nich przyprowadziła chłopaka. Okazało się, że pracuje on jako wykwalifikowany trener osobisty Warszawa i doradził mi abym spróbowała właśnie ćwiczeń. On twierdził, że łatwiej jest poćwiczyć niż się głodować, chociaż akurat dla mnie nie było to wcale aż tak oczywiste. Postanowiłam jednak posłuchać tego co mówił ten trener osobisty. On sam pracował dla jednego z klubów fitness, dał mi namiary i kilka dni później zapisałam się tam. Mój trener personalny Warszawa nie spodobał mi się za bardzo. Czułam, że zupełnie nie interesuje się tym jakie są możliwości. Miałam wrażenie, że takie same ćwiczenia dobrałby szesnastolatce i sześćdziesięciolatce. Głupio mi jednak było na niego narzekać i prosić o jakąś zmianę. W sumie miałam już zamiar się poddać i zrezygnować kiedy mój stary trener personalny został zamieniony przez nową trenerkę o zupełnie innym podejściu. Ćwiczenie z nią było całkiem spora frajdą. Wreszcie poczułam, że to ona jest dla mnie a nie ja dla niej. Dbała o to aby ćwiczenia odpowiadały moim możliwościom i kondycji.

Wreszcie ćwiczenia zaczęły sprawiać mi przyjemność. Z tą samą trenerką trenuję już trzeci rok. Jestem z niej bardzo zadowolona i teraz już wiem, że czasami wystarczy zmienić trenera aby ćwiczenia zaczęły sprawiać radość.