Przygoda z portalem randkowym

Kiedy pierwszy raz dla śmiechu i zabawy założyłyśmy z przyjaciółką konto na portalu randkowym, nie zwróciłyśmy uwagi na to, że strona ta jest przeznaczona dla poszukiwaczek bogatych mężczyzn. Oczywiście szybko zrozumiałyśmy, że nie wpasowałyśmy się w grono modelowych, długonogich kobiet na tym portalu, ale założenie konta umożliwiło nam sprawdzenie profili mężczyzn, którzy są tam aktywni. 

Bogaci mężczyźni na polowaniu

randki dla bogatychTo co jako pierwsze rzuca się w oczy na każdym męskim profilu, to rzecz jasna pieniądze. I nie tylko dlatego, że wiemy, że je mają, ale oni i nich piszą i je pokazują. Jedną z bardziej widocznych informacji na profilu jest to, ile pieniędzy znajduje się na ich kontach i jakie mają roczne obroty. Druga sprawa, to zdjęcia, które mają udowadniać ich bogate życie – jachty, prywatne samoloty, drogie zegarki, wakacje na końcu świata i oczywiście niemożliwie drogie samochody. Z pewnością kobiety, które poszukują w pierwszej kolejności pieniędzy, a w drugiej miłości, mają z czego przebierać. Co ciekawe, profile te są dość mocno zweryfikowane i nie są to żartownisie ani oszuści, którzy tylko podają się za milionerów. Randki dla bogatych również wyglądają nieco odmiennie od tych, które znamy, bowiem tutaj panowie oferują wypoczynek na Karaibach, lot balonem bądź pierwszą kolację pod wieżą Eiffla. Choć wydawałoby się to spełnieniem marzeń, to wybranki muszą najpierw spełnić srogie wymogi, które w tym przypadku dotyczą przede wszystkim ich wyglądu. 

Poszukiwanie bogatego partnera jest w dalszym ciągu szokujące i kontrowersyjne, ale samoświadomość własnych potrzeb jest niezwykle ważną cechą. Ponadto szczerość w tym zakresie sprawia, że mężczyzna decydujący się na taką relację nie będzie zawiedziony, gdy dowie się, że pieniądze były znaczącym elementem w nawiązaniu relacji z obecną partnerką i podobnież kobieta – zdaje sobie sprawę od początku, że została wybrana przez wzgląd na swój wygląd.