taxi bagażowe

Przenosiny sali prób – taxi bagażowe

Razem z kolegami założyliśmy kilka lat temu zespół muzyczny. Pierwotnie było to dla nas tylko rozrywka, takie hobby, które zajmowało nam czas. Później jednak pomyśleliśmy, że na tym graniu moglibyśmy też trochę pozarabiać.

Taxi bagażowe znajomego

taxi bagażoweZaczęliśmy się więc ogłaszać jako zespół weselny. Za pierwsze zarobione pieniądze kupiliśmy stary magazyn i urządziliśmy w nim naszą salę prób. Jednak po kilku latach okazało się, że ze względu na planowane prace budowlane nasza działka jest sporo warta. Postanowiliśmy wtedy ją sprzedać a salę prób przenieść w inne miejsce. Kolejna sala prób znalazła się bez problemu jednak przenosiny nie były wcale takie łatwe. Nasz „formowy” samochód był akurat w naprawie. Poza tym przez lata użytkowania tej sali nagromadziliśmy w niej naprawdę dużo gratów. Były tam nawet meble, lodówka, dwa piece gazowe, rowery i mała sala treningowa. Nie było więc szans aby nasz samochód pomieścił to wszystko. Postanowiliśmy wynająć usługi transportowe. Rzecz w tym, że akurat rozpoczynał się semestr i wszystkie przewozy bagażowe były pozajmowane przez zjeżdżających się do Warszawy studentów. Znajomy znajomego prowadził taxi bagażowe i ostatecznie zdecydowaliśmy się zdecydować z jego usług. Chciałbym powiedzieć, że były to tanie przeprowadzki jednak nie mogę. Ten znajomy liczył sobie za godzinę pracy a my mieliśmy tyle do przewiezienia, że w sumie zajęło to cały dzień. Gdybyśmy wiedzieli ile to wszystko potrwa pewnie wynajęlibyśmy jakiś bus. Kiedy jednak już zaczęliśmy wozić nie było sensu rezygnować. Przeprowadzka była więc bardzo ciężka. Cały dzień targania sprzętów i mebli. Na szczęście mamy już to za sobą i mam nadzieję, że z tego miejsca nie ruszymy się za szybko.

A nawet gdyby była taka potrzeba to jednak jesteśmy już teraz bogatsi o doświadczenia więc następnym razem inaczej to sobie zorganizujemy.

Polecamy: taxi bagażowe w warszawie – www.maxi-taxi24.pl