rekuperacja montaż

Przedstawiciel handlowy w fimie z rekuperatorami

Jestem przedstawicielem handlowym. Obsługuję całe województwo wielkopolskie. Mam dość nietypową pracę, ponieważ oferowana jest przeze mnie rekuperacja, którą ostatnio wprowadziliśmy w firmie do sprzedaży. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia również montaż u klienta w domu i on jest on wliczony w cenę.

Dla kogo rekuperacja?

rekuperacja montażOdwiedzam głównie inwestorów budowlanych, których może taka rekuperacja zainteresować. Często też moimi klientami są osoby prywatne, które budują dom, bądź taki już posiadają. Rekuperacja, którą oferuję jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego domu czy bloku. Rekuperacja pozwala zaoszczędzić spore sumy, co jest jednym z ważniejszych argumentów, jakie przedstawiam podczas negocjacji. Jeśli chodzi o moich klientów indywidualnych, to największe znaczenie dla nich ma to jaki rekuperacja ma wpływ na zdrowie wszystkich domowników. Wyjaśniam wtedy klientom, jakie mogą mieć korzyści, jeżeli zostanie u nich taka rekuperacja zamontowana. Na wielu osobach robi to ogromne wrażenie i głównie z uwagi na zdrowie decydują się na to, aby rekuperacja montaż przez profesjonalistów została u nich zamontowana. Często też przedstawiam klientom wykaz kosztów, by mogli na własne oczy zobaczyć jak rekuperacja pozwala zaoszczędzić. Poziom sprzedaży mam na dość dobrym poziomie jeżeli chodzi o województwo wielkopolskie. W samym Poznaniu zdobyłem już naprawdę wielu klientów. Właściciel jakiś czas temu wspominał, że chce przejąć jeszcze inne województwa, ale wtedy na pewno będzie musiał zatrudnić dodatkowych handlowców, ponieważ w pojedynkę nie będę w stanie pracować.

Rekuperacja jest nowoczesnym rozwiązaniem i jej przedstawienie klientowi wymaga poświęcenia większej ilości czasu. Klient musi wiedzieć co dokładnie zyskuje i mieć pewność, że to jest idealne rozwiązanie.