zasłony

Prowadzę sklep z tapetami i atrakcyjnymi zasłonami

Jestem Monika. Jestem szczęśliwą żoną i mamą. Od trzech lat prowadzę swój sklep. Dobrze mi idzie. Mam wielu zadowolonych klientów. Sklep z tapetami przynosi mi duże zyski. Ostatnio zdecydowałam się wprowadzić dodatkowy asortyment do mojego sklepu. Postawiłam na zasłony.

Atrakcyjne zasłony dostępne w nareszcie w moim sklepie!

zasłony

Tapety są chętnie wybierane przez moich klientów. Sklep z tapetami jest otwarty od poniedziałku do piątku od godziny dziesiątej do osiemnastej. W soboty mam zamknięty sklep ponieważ chcę spędzić weekend z moją rodziną. Sklep z tapetami znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz. Moja lokalizacja jest bardzo dobra. Koło mnie jest duże centrum handlowe i wiele osób dzięki temu zagląda do mnie po zakupach. Tapety, które sprowadzam są wysokiej jakości. Współpracuje tylko z najlepszymi producentami. Niektórzy producenci są bardzo znani niektórzy mniej ale mają bardzo dobre tapety. Zwracam uwagę na wysoką jakość ponieważ chcę, żeby moi klienci byli zadowoleni z towaru, który im oferuję. Postanowiłam rozszerzyć asortyment, żeby więcej osób mnie odwiedzało. Atrakcyjne zasłony z Bydgoszczy, które zamawiam są nowoczesne i pasują do każdego wnętrza. Mam wiele wzorów i kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tkaniny, z których zasłony są przygotowane są z najlepszych materiałów. Producenci przykładają uwagę, żeby jakość była jak najlepsza. Przygotowałam dekoracje okien żeby klienci wiedzieli jak zasłony będą się prezentować u nich w domu. Dekoracja okien jest bardzo ważna i dzięki temu w mieszkaniu jest przytulniej.

Bydgoszcz to duże miasto i mam sporą konkurencję w mojej branży. Na szczęście w centrum mój sklep jest jako jedyny. Zazwyczaj sklep z tapetami sprzedaje tylko tapety. Uważam, że dzięki temu że rozszerzyłam działalność sklep jest bardziej rozpoznawalny i mam więcej klientów.