Propozycja współpracy z warsztatem czyli mechanika samochodowa

Od kilkunastu lat prowadzę swoją własną działalność w Bydgoszczy. Posiadam wszelkie niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje, dzięki czemu mogę wykonywać swój wymarzony zawód.

Mechanika samochodowa i mój znajomy

mechanika samochodowa Diagnostyka samochodowa w mojej stacji wykonywana jest bardzo precyzyjnie i nie ma możliwości na jakiekolwiek błędy. Moja stacja kontroli pojazdów jest znana w całej Bydgoszczy z uwagi na doskonały sprzęt jakim pracuję. Ostatnio skontaktował się ze mną znajomy, który zna się na samochodach i pytał, czy nie interesuje mnie profesjonalna mechanika samochodowa bydgoszcz, ponieważ chciałby podjąć ze mną współpracę. Cała mechanika pojazdowa jest mi doskonale znana, ponieważ kiedyś tylko tym się zajmowałem i mam ogromne doświadczenie. Co prawda moja stacja kontroli pojazdów doskonale prosperuje i przynosi zyski, ale jeżeli pojawi się dodatkowo mechanika pojazdowa, to na pewno będę miał jeszcze więcej klientów. Zaproponowałem znajomemu spotkanie, żebyśmy mogli na spokojnie obgadać temat. Mam ogromny teren i dwie wolne hale, dlatego miejsce na warsztat mamy od ręki. Znajomy ma odpowiedni sprzęt oraz kwalifikacje, więc uznałem, że tego typu współpraca na pewno wyjdzie na dobre każdej ze stron. Wiadomo, że dzięki temu interes na pewno będzie się kręcił. Jak moja stacja kontroli pojazdów nie wyda potwierdzenia przeglądu na jakieś auto to może ono trafić od razu na nasz warsztat. Po naprawach od razu będziemy mogli podbić dowód rejestracyjny. Pomysł trafiony i na pewno wypali. Od razu zabraliśmy się do pracy.

Nawet wrzuciliśmy wielki baner, że dostępna jest mechanika samochodowa, żeby klienci już z ulicy widzieli, że jest tutaj nie tylko stacja kontroli pojazdów, ale również dobry warsztat samochodowy. Jestem w stu procentach przekonany, że bardzo szybko ta inwestycja się nam zwróci.