Promowanie strony na FB

 

Wspólnie z kolegą założyliśmy firmę, która zajmuje się wywoływaniem klisz ze starych aparatów. Można by pomyśleć, że na nasze usługi nie ma chętnych. Jest wręcz przeciwnie! Moda na robienie fotografii aparatami na klisze wróciła. Potrzebowaliśmy jedynie skutecznej promocji naszej działalności. Postanowiliśmy zatrudnić do tego celu firmę, która prowadziłaby nasz profil na FB.

Jak promować stronę na Facebooku?

skuteczna promocja strony na facebookuWspólnie z Tomkiem, przyjaźnimy się od kilkunastu lat. Naszym wspólnym hobby jest fotografia. Obydwoje fotografujemy aparatami tradycyjnymi, które ładowane są filmami małoobrazkowymi. Sami również je wywołujemy. Pewnego dnia stwierdziliśmy, że można by zmonetyzować nasze usługi. W ten sposób doszliśmy do decyzji o założeniu firmy. Szło nam nieźle, jednak główną trudność sprawiało nam docieranie do klientów. Problem tkwił w tym, że oni chcieli skorzystać z naszych usług, ale nie wiedzieli o naszym istnieniu. Dlatego też postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą, której domeną jest skuteczna promocja strony na Facebooku. Takową stronę już posiadaliśmy, aczkolwiek jej prowadzenie szło nam dość marnie. Potrzebowaliśmy specjalistów, którzy zadbaliby o systematyczny content dla naszej witryny i przeprowadzali kampanie reklamowe. Chcieliśmy bowiem zaistnieć w branży i głęboko wierzyliśmy w to, że dzięki promocji naszej strony na Facebooku, sukces będziemy mieli w kieszeni.

Odkąd nawiązaliśmy współpracę z agencją marketingową z naszego miasta, nasz interes powoli zaczyna się rozkręcać. Zauważamy coraz większą ilość klientów, którzy są chętni, by skorzystać z oferowanych przez nas usług. Mimo że nasze usługi są dość niszowe, to jest wielu chętnych, by wywoływać u nas filmy. Współpraca z agencją promującą naszą stronę na FB okazała się bardzo owocna.