profile balkonowe

Profile balkonowe do nowego domu

Cześć, mam na imię Marta nigdy wcześniej nie pisałam o sobie, ale właśnie znajduję się na takim etapie swojego życia, w którym poznaję wiele nowych rzeczy i dużo się uczę, dlatego też postanowiłam, że będę dzieliła się z wami moimi małymi doświadczeniami, a kto wie, może moje przeżycia w jakiś sposób wam pomogą.

Mąż spisał się na medal z profilami balkonowymi

profile balkonoweZacznę jednak od początku, mam na imię Marta i mam 29 lat i właśnie jestem z mężem w trakcie budowy naszego pierwszego wspaniałego domu. Do tej pory wszystko jakoś tak pięknie się układało. Jednak kilka dni temu mój mąż wylądował w szpitalu, na szczęście nie jest to nic poważnego (złamanie prawej ręki), jednak mimo wszystko jeszcze przez kilka dni mój mąż będzie musiał pozostać na oddziale, dlatego też spadło na mnie teraz podejmowanie wszystkich decyzji dotyczących budowy. Dzisiaj przyszedł do mnie szef ekipy budowlanej i oznajmił mi, że do jutra muszę wybrać takie rzeczy, jak płyty tarasowe n podkładkach, oraz innego typu  polecane profile balkonowe, czy też profile schodowe. Przyznam szczerze, że do tej pory mój mąż to wszystko załatwiał, ja tylko zatwierdzałam, bądź odrzucałam prezentowane przez niego propozycję. Teraz jednak nie chcę zawracać mu głowy i postanowiłam, że większość decyzji podejmę sama, nawet w miarę szybko wybrałam już te płyty trasowe na podkładkach, jednak sporo problemu sprawiają mi okapniki balkonowe, bowiem znalazłam naprawdę różne ceny tego towaru i mam teraz dylemat, czy kierować się ceną, czy marką.

Profile okapowe na balkon do tej pory nie istniały w mojej świadomości, ale dzisiaj to jedyna rzecz, o której nie przestaje myśleć, no oczywiście prócz mojego męża o nim myślę bezwarunkowo przez cały czas. Trzymajcie kciuki bym podjęła dobrą decyzję. Pozdrawiam i życzę bardzo miłego wieczoru, Marta!