Profesjonalna drukarnia

 

Pracując w wielu firmach działających w różnych branżach miałem okazję zapoznać się ze specyfiką działań marketingowych, które można podjąć, aby w znaczący sposób zwiększyć zainteresowanie oferowanymi produktami. Podobnie jak firma, w której pracuję obecnie, jak i nasza konkurencja systematycznie drukuje nowe ulotki marketingowe oraz foldery, które nie dość, że są tanie w przypadku zakupu w hurtowej ilości, to jeszcze skutecznie przyciągają klientów do skorzystania z naszych usług.

Jak zabrać się za wydrukowanie ulotek?

drukarnia cyfrowaUlotki są niemalże wszędzie widoczne. Firma, w której pracuje pewnego dnia również wymyśliła, ze chce wykorzystywać taką formę promocji ze względu na niski koszt dotarcia do nowego klienta. Zatrudniła nawet specjalną osobę, która przez kilka godzin w ciągu dnia będzie zajmować się rozdawaniem tych ulotek przechodniom. Jeden jednak problem – dalej nie mieliśmy żadnej ulotki, a co gorsze, nawet planu, jak taka powinna wyglądać i co na niej powinno się znajdować. Szybko wpisałem w wyszukiwarkę internetową odpowiednie zapytanie i natrafiłem na drukarnię internetową, która oferuje również wymyślenie i przygotowanie projektu graficznego, dzięki czemu nie musiałem martwić się o kolejną rzecz – współpracę z grafikiem i jego wcześniejsze znalezienie. Drukarnia cyfrowa zajęła się tematem bardzo sprawnie. Otrzymaliśmy kilka propozycji wyglądu ulotki, z których zarząd wybrał jedną, która następnie została przekazana do druku.

Drukarnia cyfrowa praktycznie na drugi dzień poinformowała mnie o tym, że ulotka jest już gotowa do odbioru, więc szybko podjechałem na miejsce. Jeśli miałbym kawałek dalej, mógłbym zawsze zamówić kuriera, który również zamówiony mógłby zostać przez drukarnię cyfrową na koszt firmy, w której pracuję.