sklep dla niemowląt

Prezent dla niemowlaka

Moja przyjaciółka zaszła w ciążę niedługo po mnie. W sumie jakiś czas byłyśmy razem w ciąży. I to było bardzo fajne, że bliska osoba przeżywa to samo co ja. Mogłyśmy się radzić i opowiadać o swoich dolegliwościach.Razem mieszkamy w Warszawie także często odwiedzałyśmy się.

Sklep dla niemowląt skarbnicą pomysłów

sklep dla niemowlątJa swoją córkę urodziłam w maju a koleżanka syna w październiku. W sumie gdy tylko urodziła postanowiłam odwiedzić ją w szpitalu. No ale przecież gdy jedzie się zobaczyć dziecko nie można pojechać z pustymi rękami. Zresztą od koleżanki moja córka dostała nosidełka dla dzieci, które bardzo nam się przydały. Odwiedziłam więc sklep dla niemowląt gdzie wiedziałam, że znajdę coś odpowiedniego dla małego chłopca. W sklepie kupiła kocyki dla dzieci w bardzo ładnych błękitnych odcieniach. Kupiłam także dla niego książeczki dla niemowląt, no może nie jest to prezent na parę dni po urodzeniu. Jednak wiem po sobie, że bardzo szybko zleci czas gdy będzie mogła takie książeczki małemu pokazywać. W sklepie była też sprytna plastelina i chwilę zastanawiałam się czy nie kupić jej przypadkiem od razu dla mojego chrześniak. W sumie zbliżały się jego urodziny i nie musiałabym później specjalnie chodzić po sklepach i szukać czegoś dla niego. Szczególnie, że teraz z małym dzieckiem takie zakupy nie są wcale takie proste. Także postanowiłam kupić też tą plastelinę, wiedziałam bowiem, że będzie się z niej cieszył. Wspominał mi kiedyś, że jakiś kolega w klasie taką właśnie miał i że on też by chciał taką dostać.

 

Koleżanka czuła się bardzo dobrze, a maluszek był słodki. W sumie byłam u niej wieczorem a już następnego dnia rano miała wychodzić do domu. To znaczy, że musiało być wszystko w porządku. Prezenty bardzo się podobały. W sumie liczyłam na to, że przypadną jej do gustu gdy je wybierałam.

Zainteresowanym polecam sprawdzony internetowy sklep dla niemowląt www.tutulandia.com