Praktyczne małe szklane tablice z magnesami

Ideałem współczesnych wnętrz jest funkcjonalizm. Możemy go łatwo osiągnąć, stosując nowoczesne rozwiązania techniczne, pomysłowe przedmioty i urządzenia. Technologia znakomicie upraszcza nasze życie codzienne, nie tylko zapewniając komfort wykonywania różnorodnych domowych czynności, lecz także pomagając ładnie, prosto i skutecznie aranżować wnętrza.

Informacyjny ład ze szklanymi tablicami magnetycznymi

Przepismała szklana tablica magnetyczna, wiadomość dla pozostałych członków rodziny, ważna informacja do zapamiętania, dziecięce rysunki – to wszystko potrzebuje swojego miejsca na kuchennej ścianie. Niektórzy starają się umieszczać komunikaty na lodówce, lecz to rozwiązanie mało funkcjonalne i praktyczne. Lepszym i bardziej nowoczesnym od niego jest od niedawna stosowanie tablic z warstwą ferromagnetyczną. Specjalna tafla nie tylko znakomicie wyodrębnia miejsce na ważne hasła lub informacje, lecz też wspaniałe dekoruje przestrzeń. Mała szklana tablica magnetyczna to nowoczesny design, dlatego świetnie sprawdza się w roli tablicy ogłoszeń nie tylko na specjalnej ścianie w kuchni, lecz także w każdym innym miejscu. System zabezpieczeń – tzw. laminacja – czyni ją trwałą i możliwą do zawieszenia nawet w dziecięcym pokoju, w którym jest szczególnie narażona na wielorakie uszkodzenia. Tablica nie pokrywa się zarysowaniami i nie ulega zbyciu. Dzięki tworzywom, z których została wykonana nadaje się także do pisania ścieralnym markerem.

Szklane tablice magnetyczne to idealny zakup na ścianę zarówno do pokoju dziecięcego, kuchni, sali szkolnej czy biura. Posiada ona nie tylko znakomity nowoczesny wzór, lecz także niezaprzeczalne wartości użytkowej, które czynią ją praktyczną i w wielu sytuacjach po prostu niezastąpioną. Kolory pod szkłem mogą być dowolne – co pozwala zaadaptować tablicę do wielu miejsc.