Pracownik ubezpieczalni oferuje autoholowanie w pakiecie

Zatrudniłem się w firmie ubezpieczeniowej zaraz po tym jak przeniosłem się do Warszawy. Jestem w dziale komunikacji i sprzedaję ubezpieczenia dla samochodów. Moim zadaniem jest dopasować odpowiednią ofertę klientowi w zależności od tego jakie auto posiada oraz jakie są jego wymagania.

Autoholowanie za darmo

autoholowanie Jestem dobrym agentem bo dbam o interesy każdego klienta. Ostatnio pojechałem do starszego pana z centrum Warszawy, który po latach oszczędzania kupił sobie trzyletni samochód. Był to dla niego bardzo spory wydatek i zależało mu, aby ubezpieczenie było kompleksowe. Na miejscu zrobiłem zdjęcia i oszacowałem koszt samochodu. Wiedziałem od razu, że pomoc drogowa w pakiecie będzie konieczne. Jest to starsza osoba, która na pewno nie poradzi sobie nawet z wymianą koła, zwłaszcza, że często jeździ poza Warszawę. Zaoferowana została auto pomoc i ubezpieczenie na szyby. Starszego pana bardzo zainteresowała ta pomoc drogowa, która miała być w pakiecie i zaczął pytać. Interesowało go, czy będzie miał zapewnione fachowe autoholowanie na terenie całej Warszawy w razie konieczności oraz czy to holowanie będzie całkowicie za darmo. Wyjaśniłem mu więc na spokojnie całą ofertę i wszystkie warunki. Ucieszył się, że będzie w pakiecie autoholowanie, bo kiedyś miał awarię auta i za holowanie zapłacił sporo. Powiedziałem, że nasza pomoc drogowa, którą dajemy mu w ubezpieczeniu jest bardzo profesjonalna i na holowanie czy inną pomoc będzie mógł liczyć o każdej porze dnia i nocy przez siedem dni w tygodniu. Od razu wiedziałem, że to ubezpieczenie, które zaoferowałem było trafione w samo sedno.

Właśnie tego oczekiwał ode mnie ten starszy człowiek i wiem, że jest bardzo zadowolony i może czuć się bezpiecznie ze swoim nowym samochodem. Zapłacił za cały rok z góry, ponieważ nie lubi płacić w ratach.