akcesoria jeździeckie

Praca z akcesoriami jeździeckimi

Ostatni weekend był bardzo inspirujący. Pojechałem do dziewczyny poznanej w internecie. Stwierdziła, że mogę do niej wpaść i pomóc w gospodarstwie. Trochę się zdziwiłem, jak pisała, że pracuje sama.

Moja nikła znajomość na temat akcesoriów jeździeckich

akcesoria jeździeckie

Okazało się, że to była wielka stadnina koni, oczywiście miała pracowników, ale każde ręce się przydadzą, zwłaszcza darmowe. Musiałem na samym początku posegregować akcesoria jeździeckie, wyczyścić je wszystkie. Nie wiedziałem nawet jak takie akcesoria jeździeckie się nazywają, ani do czego służą, więc mi wszystko wyjaśniła. Sama chciała otworzyć sklep w którym te akcesoria jeździeckie będzie sprzedawać. Sama miała na sobie bryczesy damskie, w kolorze różowym, który pięknie podkreślił jej blond włosy. Bardzo mi się to podobało, powiedziałem jej, że ma bardzo zmysłowe bryczesy damskie, na co ona stwierdziła słusznie, że chodzi mi o jej dolne partie. Przyznałem się do mało cnotliwych myśli, jednak powiedziałem, że właśnie tam te bryczesy damskie wyglądają tak dobrze. Uśmiechnęła się i podała mi czaprak do wyprania. Czaprak był bardzo miękki i również różowy, widać bardzo lubiła ten kolor. Wziąłem zatem ten czaprak do prania. Podobało mi się to, że traktuje mnie jak swojego pracownika, czułem miłe napięcie gdzieś w dolnych partiach. Na koniec dnia musiałem już tylko pozdejmować ochraniacze dla koni, ułożyć je na miejsca, sprawdzić kompletność. Tak ochraniacze dla koni, okazały się miłym zakończeniem dnia, ponieważ nie było ich wiele i szybko się to wykonało. Moja blond pani, stwierdziła pochlebnie, że dobrze te ochraniacze dla konia ułożyłem.

Cóż starałem się bardzo, dlatego pewnie, że liczyłem na miłą nagrodę. Uwierzcie lub nie, ale nie udało się tej nagrody uzyskać, dlatego, że dostałem smsa od mojego kolegi że wraca z misji.

Wiele ciekawych informacji i dobrą ofertę na akcesoria jeździeckie można znaleźć na – stajniasklep.pl