drzwi

Praca w hurtowni drzwi

Mój chłopak jest przedstawicielem handlowym i sprzedaje drzwi wejściowe na terenie całego Śląska. Zatrudnia go hurtownia drzwi, z którą współpracuje od wielu lat.

Z kim współpracuje hurtownia drzwi?drzwi

Bartek, mój chłopak ma już wielu klientów ale zdobywa nowych i bardzo łatwo mu to idzie. Bartek ma do dyspozycji bardzo szeroką ofertę na drzwi dre, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Jeden właściciel sklepu budowlanego zamówił u niego raz drzwi porta i był tak zachwycony, że zamówił kilkadziesiąt sztuk. Bartek mi wielokrotnie mówił, że klienci często pytają go o montaż drzwi i on wtedy daje wizytówkę specjalisty, którego zatrudnia hurtownia drzwi Śląsk, żeby to z nim umawiali się na montaż drzwi, ponieważ on jest tylko sprzedawcą. Bartek w sumie cały dzień jest w trasie, ponieważ odwiedza wszystkie możliwe firmy na śląsku, w których może sprzedać drzwi wejściowe i bardzo często udaje mu się nawiązać współpracę. Bartek doskonale wie, że hurtownia drzwi, dla której pracuje ma z niego bardzo dużo korzyści i kiedyś szef nawet zaprosił go na rozmowę, żeby pogratulować wyników, ponieważ sprzedał najwięcej drzwi dre ze wszystkich przedstawicieli i dostał nagrodę pieniężną. W innych województwach pracują jego koledzy, którzy także dobrze sobie radzą i jest tam Maciek, który pobił rekord w sprzedaży drzwi porta w zeszłym miesiącu. Bartek bardzo lubi swoją pracę i mówi, że głównie dlatego, że drzwi wejściowe, które sprzedaje są naprawdę doskonale wykonane i z całą odpowiedzialnością poleca je wszystkim klientom.

Pod koniec tygodnia mają podsumowanie miesiąca, ale Bartek wie, że sprzedał dużo drzwi wejściowych i nie musi się obawiać, że będzie miał niski wynik. Jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi i ma tego świadomość, dlatego będzie odnosił sukcesy.