architektura wnętrz

Praca w biurze architektury wnętrz

Dwa lata temu zaczęłam moją pierwszą pracę po studiach. Pracę znalazłam sobie w biurze, które zajmuje się projektowaniem różnego rodzaju wnętrz. Jest to praca w moim zawodzie, ponieważ mój zawód jest to architekt wnętrz.

Tania architektura wnętrz to kierunek studiów

architektura wnętrz Bardzo cieszę się, że udało mi się znaleźć pracę, ponieważ jak wiadomo na rynku pracy nie jest łatwo i niektórzy pomimo to, że mają ukończone różne ciekawe kierunki studiów, to mimo to nie mogą znaleźć sobie pracy. Ja miałam właśnie takie obawy, że nie znajdę sobie pracy. Kiedyś tania architektura wnętrz-szczecin nie była taka popularna i ludzie nie decydowali się właśnie na ten kierunek studiów, jednakże w ostatnich latach kierunek ten stał się bardzo popularny, dlatego w tym zawodzie jest spora konkurencja. Biuro, w którym dostałam tą pracę znajduje się w pięknym mieście, którym mianowicie jest Szczecin. Ja akurat nie pochodzę ze Szczecina, pochodzę z jednego z południowych miast Polski, jednakże właśnie do Szczecina przyjechałam studiować architekturę i tutaj postanowiłam zostać i osiedlić się na stałe, gdyż to miasto można powiedzieć, że mnie wciągnęło Wracając jednakże do mojej pracy we wspomnianym biurze, to jestem po prostu zachwycona. Cieszę się, że właściciele tego biura dają mi wiele możliwości, żebym mogła się wykazać, zlecają mi projektowanie wnętrz w różnych domach i mieszkaniach. Często mam możliwość współpracowania z klientami bardzo wymagającymi. Takie właśnie zlecenia bardziej mnie motywują, ponieważ dzięki nim mam możliwość się rozwijać.

Również w tym właśnie biurze organizowane są często przez właścicieli wszelkiego rodzaju szkolenia, na których wszyscy pracownicy mogą się dokształcać i uczyć się nowych technik projektowania wnętrz. Fajnie, że pracodawca daje nam taką możliwość, bo przecież rozwój zawodowy, to podstawa.