reklamówki foliowe

Praca na dziale, gdzie sprzedawane są trwałe reklamówki foliowe

Kilka tygodni temu udało mi się znaleźć pracę w jednym z największych sklepów znajdujących się w województwie, w którym mieszkam. Sklep ten znajduje się w pięknym mieście, jakim jest Łódź. To właśnie tutaj mieszkam i studiuję zaocznie na jednej z tutejszych uczelni.

Reklamówki foliowe często dostarczane

reklamówki foliowePracę nie dostałam dzięki znajomościom, czy sprytowi. Po prosu któregoś dnia zobaczyłam, że ten właśnie sklep poszukuje pracownika, tak więc złożyłam swoją aplikację, poszłam na rozmowę kwalifikacyjną i okazało się, że zostałam przyjęta. Jak już wyżej wspomniałam ten sklep jest naprawdę ogromny i znajduje się tutaj mnóstwo działów. Mnie od razu przydzielili na dział, na którym sprzedawana są różnego rodzaju opakowania foliowe. Generalnie rzecz biorąc cieszę się, że trafiłam na ten dział, ponieważ bałam się, że trafię na dział, gzie trzeba sprzedawać i porządkować ciężkie rzeczy. Na szczęście jednak trafiłam na taki dział, na jaki trafiłam. Praca w tym sklepie możecie mi wierzyć, że nie jest łatwa. Praktycznie każdego dnia trzeba segregować opakowania foliowe, tak żeby nie były pomięte i były dobrze wyeksponowane na półkach, gdzie się znajdują. Także codziennie do sklepu przywożone są nowe trwałe reklamówki foliowe, które trzeba układać w wyznaczone miejsce, całe szczęście że nie są one ciężkie. Również trzeba układać dostarczane do sklepu torebki foliowe, jednakże na szczęście one są do sklepu dostarczane tylko raz w tygodniu. Tak to w sumie pracy ciężkiej nie ma. Każdego wieczoru, jeżeli mam wieczorną zmianę, to muszę również wycierać torby reklamowe, które są wyeksponowane w taki sposób, że wiszą przez co zbiera się na nich kurz i trzeba je każdego dnia czyścić.

Generalnie praca nie jest bardzo ciężka, czasem trzeba pracować po dwanaście godzin, jednakże nie narzekam, bo cieszę się z tego, że mam możliwość zarobienia sobie pieniędzy.