Powstawanie różnych rodzajów wód w jonizatorze

Budowa jonizatora wody pozwala na wytworzenie aż trzech rodzajów wody. Wśród nich wyróżnia się wodę kwaśną, wodę alkaliczną oraz wodę srebrną. Wbrew pozorom każda woda z jonizatora posiada wyjątkowe właściwości, które można wykorzystać.

Właściwości wody srebrnej, alkalicznej i kwaśnej z jonizatora

bezkonkurencyjny jonizator wodyWoda alkaliczna traktowana jest jako woda pobudzająca. W tej wodzie znajdują się przeciwutleniacze – naturalne. Dzięki wodzie alkalicznej można utrzymać pH organizmu w równowadze. Wchłanianie wody alkalicznej jest doskonałe. Poza tym napięcie powierzchniowe takiej wody jest mniejsze, aniżeli napięcie wody zwykłej. Woda alkaliczna chroni komórki zdrowe oraz sprawia, że układ odpornościowy funkcjonuje znacznie lepiej. Woda kwaśna nie służy do picia. Jest to woda, którą wykorzystuje się w użytku zewnętrznym. Jest to woda idealna do dezynfekowania ran i pomieszczeń. Woda kwaśna stosowana jest również w gospodarstwach ekologicznych. Sprawia ona, że naturalna kwasowość skóry zostaje odnowiona. Woda kwaśna zabija bakterie, dlatego jest to doskonały środek antyseptyczny, dezynfekcyjny. Woda kwaśna jest antyalergiczna, a do tego działa przeciwzapalnie (dlatego stosuje się ją do dezynfekowania ran). To właśnie bezkonkurencyjny jonizator wody jest w stanie wytworzyć aż 3 rodzaje wód, które można zastosować w życiu codziennym. Woda kwaśna jest też idealna, jeśli chodzi o zwalczanie patogennych mikroorganizmów. Martwe komórki zostają usunięte właśnie przez wodę kwaśną. Dodatkowo woda kwaśna chroni rośliny. Woda srebrna w jonizatorze to woda, która wzbogacona jest w jony srebra. Woda srebrna ma również niesamowite właściwości.

Z jej pomocą można wyleczyć katar, przeziębienie, kaszel, zapalenia gardła, migdałków, a nawet oskrzeli i płuc. Woda srebrna jest też stosowana w przypadku drożdżyc oraz grzybic.