Potrzebowałam fachowych pomiarów elektrycznych

Ostatnio w moim domu działo się coś dziwnego ze światłem. Często jak włączałam światło w pokoju zaczynało ono „mrugać”. Dodatkowo w kuchni

, kiedy włączałam jednocześnie czajnik i piekarnik, dochodziło do spięcia i wyłączały się bezpieczniki. Początkowo myślałam, że jest to przypadek. Jednak po dłuższym czasie postanowiłam to sprawdzić. Musiałam zatrudnić do tego elektryka.

Elektryk fachowo wykonał pomiary elektryczne

fachowe pomiary elektryczne w krakowieUdało mi się znaleźć bardzo dobrego elektryka, który przyszedł do mnie do domu i wysłuchał w czym leży problem. Dowiedziałam się od niego, że w takiej sytuacji najlepiej jest wykonać pomiary elektryczne. Powiedział mi, że dzięki temu można sprawdzić czy bezpieczniki działają prawidłowo i w żadnym z gniazdek w mieszkaniu nie dochodzi do zwarć. To bardzo ważne ze względu na bezpieczeństwo, dlatego rekomenduje się wykonywanie takich pomiarów przynajmniej raz na dziesięć lat. Dowiedziałam się od niego także, kto wykonuje fachowe pomiary elektryczne w Krakowie. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez niego numer telefonu i umówiłam się na wykonanie takich pomiarów. Już kilka dni później w moim domu zjawiła się ekipa profesjonalnych elektryków, którzy od razu przeszli do wykonania pomiarów. Sprawdzili stan całej instalacji oraz sprawność działania bezpieczników, a także wykonali audyt energetyczny.

Na wyniki nie musiałam długo czekać. Jeszcze tego samego dnia dowiedziałam się, gdzie leży problem i mogłam szybko naprawić usterkę. Teraz nie miałam już problemów ze światłem w moim mieszkaniu i byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Tym bardziej się cieszę, ponieważ wykonanie pomiarów elektrycznych jest niezwykle tanie. Teraz już wiem, że raz na jakiś czas, szczególnie wtedy, kiedy coś się dzieje, warto wykonać takie pomiary.