Potrzebowałam dojechać z Lublina do Holandii

Razem z rodziną postanowiliśmy całkiem odmienić nasze życie. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę do Holandii. Już od kilku miesięcy wraz z mężem przygotowywaliśmy tam mieszkanie i szukaliśmy pracy na miejscu. Teraz wszystko było już załatwione. Wystarczyło pojechać na miejsce i zadomowić się. Ponieważ nie mieliśmy własnego samochodu, musieliśmy wybrać odpowiedni środek transportu.

Skorzystaliśmy z przewozu osób do Holandii

przewóz osób z lublina do holandiiPo dłuższym zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie podróż busem. Uznaliśmy, że taka podróż będzie stosunkowo tania oraz wygodna. Teraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć odpowiedniego przewoźnika, który oferuje przewóz osób z Lublina do Holandii. Na szczęście nie okazało się to trudne. Moja koleżanka poleciła mi bardzo dobre busy, które jeżdżą do Holandii w każdy dzień tygodnia, także w niedziele i święta. Oferują oni podróż w komfortowych warunkach i nie pobierają dodatkowych opłat za rezerwację miejsc siedzących obok siebie, gdy ktoś kupuje więcej niż jeden bilet jednocześnie. Postanowiłam pójść za jej dobrą radę i zarezerwowałam bilety na podróż tym przewoźnikiem z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak się już wkrótce przekonałam, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Busy tego przewoźnika okazały się bardzo komfortowe oraz nowoczesne. W busie była klimatyzacja oraz toaleta, z której można było korzystać przez całą podróż.

Razem z mężem byliśmy bardzo zadowoleni. Osobiście bardzo ważne było dla nas również to, że do autokaru tego przewoźnika mogliśmy zabrać bagaż podręczny oraz nieograniczony bagaż, który był przewożony w luku bagażowym. To było dla nas bardzo istotne, ponieważ przykładowo w samolocie nie moglibyśmy sobie pozwolić na zabranie tak dużych walizek bez konieczności płacenia za nadbagaż.