sala weselna

Poszukuję sali weselnej

Tak się złożyło, że mam bardzo ważne dwa wydarzenia do zorganizowania. No może przesadzam troszkę z tym, że muszę je w pełni organizować, jednak chodzi o to, że mam znaleźć miejsca, w których się one odbędą, ale do rzeczy.

Gdzie znaleźć salę weselną?

sala weselnaPierwsza sprawa, to Warszawa i ślub mojej siostry, obiecałam jej, że znajdę jakiś naprawdę dobry dom weselny, jednak okazuje się, że wcale nie jest to taki proste, mimo tego, że ślub dopiero za 9 miesięcy! Warszawa, to niby duże miasto, ale wychodzi na to, że sala weselna w Piasecznie, to akurat towar nieosiągalny. Dlatego też chciałabym, abyście odrobinę pomogli mi w tej kwestii. Może, ktoś z was wie, czy na terenie miasta Warszawa, jest jakiś dobry, gustowny dom weselny, który miałby terminy na czerwiec przyszłego roku?! Będę wdzięczna, naprawdę liczę na waszą pomoc. Tym bardziej, że miesiąc przed weselem, zobowiązałam się, że pomogę przygotować przyjęcie mojej chrześniaczki. Pierwsza komunia i rezerwacja sali, to sprawa, która również mnie bardzo interesuje z tym, że w tym przypadku obszarem poszukiwań jest Piaseczno, a w nim jakaś kameralna sala bankietowa, bowiem przyjęcie, ma być zorganizowane na niespełna trzydzieści osób. Jeśli, więc wiecie, co i jak, dajcie proszę znać, będę bardzo wdzięczna, jak w powyższym przypadku. O!

Zapomniałam dodać, ta sala weselna, na czerwiec przyszłego roku… dobrze byłoby gdyby była ogromna, ponieważ na liście gości w stanie pierwotnym znajduje się 90 par, czyli około 180 osób. To będzie wielkie weselisko, dlatego też dobrze byłoby, gdyby dom weselny, który mi polecicie miał doświadczenie, w przeprowadzaniu, tak dużych wesel.