Porządny zlewozmywak jest w cenie

 

Pracuję w sklepie budowlanym od kilku dni. Jestem jeszcze w trakcie szkolenia. Swoje obowiązki wykonuję z pracownikiem, który ma już spore doświadczenie. Michał bardzo wiele mnie już nauczył ale sam powtarza, że potrzebuję czasu żeby się wszystkiego dowiedzieć. Człowiek uczy się powoli i mam się niczym nie stresować.

Dobrej jakości zlew jest przydatny

zlewozmywaki granitowe dwukomoroweDo tej pory nie miałam kontaktu z klientem. Na początku trochę się stresowałam ale z dnia na dzień szło mi coraz lepiej. Michał zdecydował żeby przenieść mnie po kilku dniach na akcesoria kuchenne. Pomagałam moim klientom przy wyborze mebli, które można było u nas zamówić oraz wszystkich innych dodatków, które są potrzebne w trakcie remontu kuchni. Dzisiaj miałam bardzo dobry dzień. Sporo sprzedałam. Byłam z siebie bardzo dumna. Miałam bardzo fajnego klienta, który robił remont w mieszkaniu u swojej mamy. Mieli wybrane już kafelki i meble. Pokazali mi jakie im się najbardziej podobają. Zastanawiali się nad zlewem. Poleciłam im zlewozmywaki granitowe dwukomorowe. Sama mam taki w domu. Moja mama zakupiła taki zlewozmywak już jakiś czas temu i muszę przyznać, ze bardzo dobrze nadal wygląda. Jest bardzo czysty. Nie wymaga wielu czynności żeby dobrze wyglądał. Wystarczy najzwyklejszy płyn i mokra ściereczka i wszystkie zacieki, brudy łatwo schodzą. Poza tym zlewozmywaki granitowe dwukomorowe są bardzo wygodne w kuchni.

W jednej komorze mogą stać naczynia a z drugiej można korzystać kiedy myje się jakieś owoce czy warzywa. Moi klienci zdecydowali się na niego. On był dosyć drogi. Jednak dopytałam się i klienci na szczęście posiadali nasza kartę i dzięki temu mogli liczyć na piętnaście procent zniżki. Przy remontach ta kwota jest całkiem fajna kiedy kupuje się więcej rzeczy widać wówczas ile dzięki temu się oszczędza.