Popularne dekoracje świetlne na wesele

Od jakiegoś czasu bardzo modne są dekoracją weselną stały się duże litery ledowe. Świecące litery zazwyczaj ustawione są w kącie sali, w której tańczą goście. Bardzo często takie litery mają nawet metrów wysokości. Bardziej nowoczesne i popularne sale weselne mają często takie litery na wyposażeniu i do dyspozycji państwa młodych.

Nowoczesne podświetlane litery jako dekoracja weselna

litery świetlne ledCoraz bardziej popularne litery świetlne led można wynająć. Firmy, które zajmują się wynajmowaniem takich liter pobierają opłatę w wysokości 500 zł za weekend. Oczywiście bardzo dużo jest napisów, które można wynająć np. na swoje wesele. Jednak zdecydowanie najbardziej popularny jest napis Love. Takie litery bardzo pięknie oświetlają kąt sali weselnej. Ponadto często zdjęcia przy tym napisie wychodzą elegancko. Oczywiście różnego rodzaju dekoracji weselnych jest bardzo dużo. Począwszy od dekoracji nastały weselne w postaci sztucznych stroików kwiatowych. Po przez duże napisy ledowe. Często zamiast napisu love lub miłość para młoda wynajmuje tylko swoje inicjały. Wtedy koszt oscyluje w granicach 500 złotych za cały weekend. Nie jest on zatem wygórowany jak za taką nowoczesną i fajną ozdobę. Napisu można wynająć i wyszukać na różnych stronach internetowych. Najlepiej jeśli napis jest już na wyposażeniu hotelu czy sali, w której planujemy ślub.

Wszystkie pary młode planujące swój ślub zazwyczaj mają wiele pomysłów na udekorowanie Kościoła, samochodu lub sali weselnej, w której będzie odbywać się zabawa do białego rana. Popularne w ostatnim czasie stały się litery duże 1 metrowe z podświetleniem ledowym. Można takie literki łączyć w różne napisu i tworzyć coś swojego i unikalnego. Koszt kupienia takich liter to nawet kilka tysięcy złotych lecz na szczęście można je wynająć za kilka set złotych.