Połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym

 

Zdrowy styl życia jest obecnie bardzo popularny – coraz więcej osób ma świadomość tego, że aby czuć się dobrze, nie chorować i żyć jak najdłużej, należy nie tylko dobrze się odżywiać, ale również uprawiać sport. W związku z tym wiele osób korzysta regularnie z siłowni, które obecnie znajdują się praktycznie w każdym mieście.

Kreatyna jako suplement diety dla osób ćwiczących

skuteczny Trec CM3Aby osiągać jeszcze lepsze efekty na siłowni, zwłaszcza w zakresie wzrostu tkanki mięśniowej, warto wspomagać swoje ciało przy pomocy specjalnych odżywek. Nie należy się obawiać, że odżywki te mają jakiekolwiek skutki uboczne. Są to tylko substancje, które mają pomóc naszemu organizmowi. W żaden sposób nie są one dla niego toksyczne. Dość popularną odżywką, która jest wykorzystywana przez sportowców, to kreatyna. Najczęściej sprzedawana jest ona w postaci jabłczanu kreatyny. Taką odżywką jest np. skuteczny Trec CM3 – może mieć on postać kapsułek z jabłczanem kreatyny albo po prostu proszku, który należy przed spożyciem wymieszać z wodą. Po co w ogóle stosować kreatynę w trakcie ćwiczeń na siłowni? Przede wszystkim po to, by rezultaty ćwiczeń pojawiły się zdecydowanie szybciej. To właśnie jabłczan kreatyny prowadzi do wzrostu siły oraz masy mięśniowej. Nie robi tego jednak w sposób bezpośredni. Jabłczan kreatyny jest tylko środkiem, który ma wspomagać osiągnięcie szczytowej formy. Żaden suplement nie jest w stanie zrobić niczego za nas – przyjmując kreatynę, trzeba po prostu ćwiczyć, by pojawiły się efekty.

Kreatyna polecana jest w sposób szczególny dla dyscyplin siłowych. To właśnie w nich ważna jest nie tylko siła, ale również szybkość. Preparat Trec CM3 to kreatyna o ulepszonych właściwościach anabolicznych. W preparacie znajduje się połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym. Stosunek tych substancji wynosi 1:3.