Podziwianie rolet zewnętrznych podczas spaceru

Ostatnio miałam dość spore problemy zdrowotne, więc lekarz zlecił mi chodzenie na spacery. Ponoć to miało mi pomóc na mój chory kręgosłup. Codziennie więc na nie chodziłam i wiecie co, bardzo mi się poprawiło.

Rolety zewnętrzne są atrakcyjne

rolety zewnętrzneDzięki tym spacerom zwiedziłam okolicę, Za każdym razem przechodziłam coraz większy dystans. Podczas spacerów podziwiałam domy jakie mają inne osoby. Były one bardzo ładne. W szczególności przykuwały mój wzrok okna. Były one taką wizytówką tych domów. Każde u kogoś innego inaczej wyglądały. Wiele okien nie widziałam w danych domach, gdyż były zaciągnięte na nich rolety zewnętrzne. Na spacery chodziłam do dzielnicy oddalonej od mojego domu kilkanaście przecznic. W Szczecinie jest bardzo dużo taki osiedli. Więc codziennie mogłam udać się gdzie indziej. Ja u siebie mam zwykłe rolety, a u innych są inne ciekawsze rzeczy. Niektórzy w ogóle nie mieli zasłon, tylko mieli do połowy spuszczone rolety. Przy jednym domu to nawet zatrzymałam się przez dłuższą chwilę, aż mi głupio było jak wyszła właścicielka. Pod wpływem stresu powiedziałam, że ma bardzo ładny ogród i kwiaty. A przy okazji spytałam co ma zaczepione na oknach, ponieważ nigdy czegoś takiego nie widziałam, a bardzo mi się to podoba. Powiedziała, że są to plisy. Spytałam ją czy można dostać coś takiego w Szczecinie. Odpowiedziała, że bez problemu je dostanę. Podziękowałam za udzieloną odpowiedź oraz poszłam dalej. I dalej inne domy też miały te plisy. Może warto pomyśleć na ich zakupie. Skoro są takie ładne i ponoć dobre. Z ciekawości mogę przejść się do sklepu i zobaczyć jakie są ich ceny.

Tak spacerując sobie po osiedlach można podpatrzeć dane rozwiązania w ogrodzie i można jakoś wykorzystać je we własnym ogrodzie. Na spacer zawsze zabieram ze sobą mojego psa.

Więcej o ładnych roletach na stronie http://roletyszczecin.pl