Poduszka dla zwierzaka na europaletę

Jakiś czas temu postanowiliśmy rozszerzyć naszą małą działalność gospodarczą. Prowadzę ją od kilku dobrych lat, razem z moim męże. Zajmujemy się tworzeniem fajnych mebli, głównie z europalet. Nasz interes na się bardzo dobrze, stąd też decyzja o powiększeniu go. Do tej pory produkowaliśmy głównie meble tarasowe, ale i takie, które dedykowane są do wnętrze.

Jakie poduchy na europaletę dla zwierzaka wybrać?

poduszki na europaletyWe wnętrzach głównie tworzymy meble salonowe – sofy, kanapy, wersalki, ale także łóżka w każdym rozmiarze. Teraz chcieliśmy skupić się na rynku artykułów zoologicznych, ponieważ po pierwsze bardzo dobrze znamy realia w nim panujące (sami jesteśmy właścicielami pięciu psów i dwóch kotów), a po drugie jest to bardzo dochodowy interes. Opiekunowie rokrocznie wydają krocie na swoich podopiecznych, a my chcieliśmy stworzyć dla nich super legowiska, które na pewno spodobają się każdemu psiakowi i kociakowi. Chcieliśmy projektować legowiska typu – poduszki na europalety. Jeśli chodzi o te drugie, to jesteśmy wiodącym producentem europalet. Co ważne, możemy wykonywać europalety o indywidualnych rozmiarach. Musieliśmy tylko odnaleźć producenta poduszek, które pasowałyby na nasze drewniane europalety. Drugą opcją było samodzielne szycie, lub też zatrudnienie osoby, która będzie za to odpowiedzialna. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na drugą opcję, ponieważ wydawała się nam ona najbardziej odpowiednie w naszej obecnej sytuacji. Nowy asortyment w postaci legowisk typu europalety z poduchami wprowadziliśmy bardzo szybko.

Największym wyzwaniem było dla nas dobranie najbardziej odpowiednich materiałów na nasze poduszki. Postawiliśmy przede wszystkim na jakość, ponieważ wiemy, jak psiaki i ich pazury niekiedy mogą bardzo szybko zniszczyć swojej nowe łóżka.