druk

Plakaty i druk

Miałam wykonać kilka plakatów i uznałam, że w internecie będzie drukarnia cyfrowa, której będę mogła zlecić swój druk do wykonania. Wrocław ma naprawdę szeroką ofertę, jeżeli chodzi o druk i nie obawiam się, że nie uda mi się zrobić zadania.

Druk we Wrocławiu i szybka usługa

drukOkazało się, że drukarnia, którą znalazłam jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Oczywiście z uwagi, że mam blisko od razu postanowiłam, że tam pójdę, żeby dać swój druk, ponieważ też zależało mi na czasie, a wiem, że są szybcy i dokładni. Od razu zgrałam plakaty na pamięć przenośną u poszłam zlecić druk cyfrowy, żeby mieć wszystko gotowe na czas. Na miejscu był bardzo sympatyczny chłopak, który wypytał mnie o wszystkie szczegóły i przyjął plakaty. Powiedział, że druk cyfrowy będzie gotowy za godzinę. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ jeszcze tego samego dnia będę mogła je dostarczyć do pracy. W pracy zawsze ja zajmuję się plakatami, ponieważ wszystkie, które dotychczas wykonywałam były naprawdę świetne i przyniosły zamierzony efekt, z którego wszyscy byli naprawdę zadowoleni. Kiedy wróciłam do domu czekał już na mnie mój chłopak Kamil, który właśnie wrócił z delegacji, więc zrobił mi naprawdę bardzo miłą niespodziankę, ponieważ spodziewałam się go dopiero na przyszły piątek. Okazało się jednak, że transakcję udało się szybciej zamknąć, dzięki czemu mógł szybciej wrócić do domu. Opowiedziałam mu, że drukarnia cyfrowa właśnie wykonała dla mnie druk we Wrocławiu i też udało mi się szybko uwinąć ze swoimi obowiązkami.

Kiedy Kamil się rozpakowywał ja robiłam dla nas obiad. Na wieczór zaprosiliśmy przyjaciół, z którym spotykamy się co tydzień. Kamil przyjechał szybciej to postanowiliśmy to wykorzystać i się spotkać. Spotkanie było jak zawsze bardzo przyjemne i miło nam ten czas zleciał.