plac zabaw

Osiedlowy plac zabaw dla dzieci

Mam sześćdziesiąt lat. Wnuczka będzie miała urodziny. Jadę do córki. Wnuczka jest w szkole więc na spokojnie będę mogła podpytać co kupić Weronisi. Mam jedną wnuczkę więc jest ona moim oczkiem w głowie. Jestem jednak rozsądną babcią i staram się jej za bardzo nie rozpieszczać.

Plac zabaw Little Tikes – bezpieczeństwo to podstawa

plac zabawLubię spędzać z nią czas. Razem lepimy pierogi, zabieram ją do kina i chodzimy na spacery a także na plac zabaw. Koło mojego bloku pojawił się nowy plac zabaw little tikes. Bardzo ładny, nowoczesny a co najważniejsze bezpieczny. Plac zabaw został rozłożony przez spółdzielnię tydzień temu i od tego czasu polecany plac zabaw little tikes cieszy się w okolicy dużym zainteresowaniem. Jest bardzo kolorowy i wykonany z najlepszych materiałów. Kiedyś z tej firmy kupiłam wnusi huśtawkę, którą można montować w domu. Huśtawka little tikes jest także wykonana z najlepszych materiałów i była polecana przez specjalistów jako najbardziej dostosowana do wieku dziecka. Moja wnusia ma już dziesięć lat więc huśtawka już nie wchodzi w grę. Myślałam o innych zabawkach edukacyjnych lub lalce. Widziałam ostatnio reklamę lalki baby annabell ale nie wiem czy wnusia nie jest już za duża na lalkę. Wiedziałam, ze córka na pewno mi dobrze doradzi. Może wnusia już coś jej wspominała. Przyjechałam, córka zaproponowała mi kawę i właśnie rozmawiamy o wnusi i jej urodzinach córka poleciła mi zabawki little tikes.

 

Córka proponowała mi wielofunkcyjną kuchnię. Właśnie oglądamy wspólnie katalog. Stwierdziłyśmy, że złożymy się razem na prezent bo ta kuchnia kosztuje dużo pieniędzy. Kuchnia bardzo mi się spodobała. Kuchnia w zestawie zawierała wiele dodatków gadżetów takich jak sztućce, kubeczki a nawet plastikowe jedzenie. Wnusia będzie mogła gotować na całego. Wiem, ze gotowanie to jej pasja.