Ogromne zainteresowanie najnowocześniejszą oklejarką

W poprzedni weekend odbyły się w naszym mieście największe w Polsce targi stolarskie. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony polskich, jak i zagranicznych firm. Nie zabrakło praktycznie niczego, co jest związane z branżą stolarską. Nie zabrakło również wszelkiego rodzaju nowinek technicznych.

Nowoczesna oklejarka największym hitem targów

oklejarka prostoliniowaJak co roku na pierwszy weekend kwietniowy zjechali się do naszego miasta przedstawiciel firm z branży stolarskiej. Targi gościły nie tylko naszych rodzimych przedsiębiorców, ale też przedstawicieli zagranicznych firm. Największym zaintereswoaniem standardowo cieszyły się stanowiska producentów wszelkiego rodzaju maszyn. Prawdziwym hitem dwudniowych targów  okazała się holenderska firma i ich nowoczesna oklejarka prostoliniowa, naszpikowana najnowszymi nowinkami technologicznymi. Cena narzędzia nie odstraszyła nabywców i firma z Holandii już w trakcie trwania targów podpisała kilka kontraktów na swój najnowszy sprzęt. Jest to swoisty fenomen. Specjaliści, którzy mieli okazje przetestować najnowszą oklejarke, zapytani o tajemnice tak dużego na nią popytu, zgodnie odpowiedzieli, że nie mieli do czynienia jeszcze z tak wysokiej jakości sprzętem. Szybkość i dokładność obróbki jest bowiem niespotykana. Urządzenie jest przy tym nieduże i posiada w pełni skomputeryzowany panel obsługi. Jest więc to niezwykle bezpieczny sprzęt. Można go stosować do obróbki nie tylko drewna, ale też każdego innego tworzywa. Pozwala na to ustawienie odpowiedniego programu.

Tegoroczne targi stolarskie zakończyły się ogromnym sukcesem. Przez dwa dni stoiska odwiedziło tysiące zainteresowanych branżą osób. Na dodatek największym wydarzeniem, prawdziwą perełką okazała się premiera najnowocześniejszej oklejarki prostoliniowej produkcji holenderskiej firmy.