montaż nawiewników

Oferta pracy dla montera nawiewników

Mieszkam z rodziną w Poznaniu. Jakiś czas temu poszukiwałem pracy, ponieważ poprzednie przedsiębiorstwo, w którym pracowałem już nie spełniało moich oczekiwań. W Poznaniu jest wiele firm i wiedziałem, że znalezienie pracy nie będzie trwało długo.

Wcześniej robiłem renowację okien i montaż nawiewników

montaż nawiewnikówKiedy przeglądałem oferty pracy z poznańskiego rynku natrafiłem na firmę, która szuka pracownika. Do jego zajęć miał należeć między innymi montaż nawiewników okiennych rożnego typu oraz konserwacja okien. Oferta wydała mi się bardzo ciekawa, ponieważ swego czasu robiłem coś takiego jak renowacja okien, więc znam się na tym i na pewno sobie poradzę. Odpowiedziałem na to ogłoszenie i po trzech dniach zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Pytano mnie tam, czy przeprowadzałem montaż nawiewników i czy wiem na czym to polega. Pytano też czy wiem jak przebiega konserwacja okien. Powiedziałem w tej firmie, że wiem jak wygląda konserwacja okien i na pewno sobie ze wszystkim poradzę. Dowiedziałem się, że przed rozpoczęciem pracy firma oferuje szkolenie, więc montaż nawiewników w Poznaniu nie będzie żadnym problemem. Dostałem wtedy umowę na czas określony, ponieważ pracodawca chciał się upewnić, czy konserwacja okien robiona przeze mnie będzie na pewno właściwa. Szkolenie trwało kilka dni. Wiedziałem już jak przebiega montaż nawiewników i mogłem to samodzielnie robić. A konserwacja okien okazała tak prosta jak renowacja okien, więc z wdrożeniem się w swoje obowiązki nie miałem żadnych problemów. Oczywiście sprawdziłem się doskonale i kolejna umowa, którą dostałem była na czas nieokreślony.

Renowacja okien, którą przeprowadzam jest wykonywana na najwyższym poziomie. Doskonale sobie radzę a klienci są zadowoleni z moich usług. A co ważniejsze, szef jest ze mnie zadowolony.