Oferta osuszania piwnic

Mam swoją własną działalność gospodarczą, polegającą na osuszaniu pomieszczeń, które uległy zalaniu. Zajmuję się tym już dziesięć lat. Ludzie często zgłaszają się do mnie

, gdy pękają im rury, tym samym zalewając im mieszkanie. Używam do tego profesjonalnego sprzętu, który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, przy żadnej awarii.

Osuszanie zalanej piwnicy

osuszanie piwnic warszawaO tej porze roku

, dość często ludzie uskarżają się na zalane piwnice. Jest to spowodowane większą ilością opadów deszczu. Czasami w okresie zimowym można też się z tym spotkać. To już spowodowane jest topnieniem dużej ilości śniegu. Oferuję wtedy ludziom osuszanie piwnic warszawa, w tym mieście właśnie prowadzę swoją działalność. Ludzie proszą mnie, abym przyjechała ze sprzętem. Używam wtedy specjalnych ogrzewaczy, które w szybkim tempie suszą ściany i podłogę. Najgorzej jest zawsze z podłogami. Tam trzeba uważać, by woda nie dostała się zbyt głęboko w posadzkę, wtedy może być tak, że osuszanie nic nie pomoże. Trzeba wtedy zazwyczaj zdejmować podłogę i dopiero wtedy dokonać osuszenia podłoża. Bardzo lubię jeździć suszyć zalane pomieszczenia, robię wtedy coś pożytecznego dla ludzi, którzy sami sobie nie poradziliby z problemem. Nie biorę zbyt duże ilości pieniędzy za swoją pracę, gdyż dużym wydatkiem dla klientów jest pobór prądu, który idzie z ich gniazd. Ewentualnie podłączam swój generator prądu, wtedy koszty dla nich są znacznie większe.

Osuszanie piwnic nie należy do łatwych zajęć. Zazwyczaj duża wilgotność tych pomieszczeń, powoduje, że osuszanie staje się problematyczne i czasochłonne. Jednak nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Klienci są zazwyczaj zadowoleni z mojej pracy i polecają mnie swoim znajomych. Cieszy mnie to bardzo, gdyż większa ilość klientów, to większy zarobek.