Oferta drukarni czyli druk katalogów

Na rynku działa wiele przedsiębiorstw różnego typu. Ale ja przyjrzę się bliżej przedsiębiorstwu, które zajmuje się usługami drukarskimi. Postaram się przedstawić typową ofertą takiego przedsiębiorstwa. Zrobię to na przykładzie konkretnej firmy, ale nie zdradzę jej nazwy, by nie robić im reklamy, bo nie o to tu chodzi.

Druk katalogów – czy się opłaca?

druk katalogówUsługi drukarskie kojarzą nam się z drukowaniem czegoś i dobrze nam się to kojarzy. Mi osobiście przychodzi do głowy drukowanie książek. Oprócz tego drukarnia może przyjmować zamówienia na gadżety reklamowe dla firm, oczywiście tylko te, które można wydrukować. Dostępne są również kalendarze na zamówienie, czy na druk katalogów reklamowych. Oferta drukarni może być skierowana do szkół, jeśli potrzebują świadectw szkolnych, legitymacji dla uczniów, czy nauczycieli. Dalej z ich usług mogą korzystać wydawnictwa, inne firmy. Oferta może obejmować druk katalogów reklamowych, czy ulotek, gazetek, gazet, czasopism, książek, plakatów, wielkich banerów, wizytówek, pocztówek, poradników, kalendarzy i wiele innych. Drukarnia może też zaoferować własne projekty wyrobów, albo na życzenie klienta stworzyć nowy wzór, który będzie przeznaczony tylko dla niego.

Drukarnia może oprócz drukowania, zajmować się wszelkimi oprawami na przykład książek, prac dyplomowych (licencjacka, magisterska, doktorancka), może wykonywać wszelkiego rodzaju szablony, może umożliwić usługi kserowania, czy drukowania dokumentów, ich skanowania, bindowania. Jak widać drukarnia, nie tylko może drukować.

Więcej można znaleźć na: achates.pl