Oferowanie tanich usług księgowych

Krzychu od dawna mnie namawiał na założenie spółki ale jakoś nie byłem przekonany do jego pomysłu. Poza tym miałem ciepłą posadkę w jednej z większych firm i jakoś mi się powodziło. Nie widziałem sensu, żeby cokolwiek zmieniać w swoim życiu.

Z usług księgowych korzystało wiele firm

usługi księgowe w Bydgoszczy dla firmZ czasem jednak zacząłem bardziej analizować słowa Krzycha i doszedłem do wniosku, że było dużo prawdy w tym co mi kiedyś powiedział. Zarządzanie przedsiębiorstwem może i do najłatwiejszych nie należało, ale człowiek zarabiał na siebie a nie innych. Zgodziłem się w końcu na jego ofertę i niedługo po tym zaczęliśmy oferować usługi księgowe w Bydgoszczy dla firm, które były wyjątkowo tanie. Uznaliśmy, że skoro chcemy przyciągnąć klientów to musimy być konkurencyjny. Krzychu powtarzał, że w przyszłości i tak się odkujemy. Ja zajmowałem się obsługą klientów a Krzychu pozyskiwał ich dla naszego biura. Prowadził wszelkie sprawy związane z naszą firmą a ja o tę część nie musiałem się martwić. Do moich obowiązków należało tylko obsługiwanie klientów. Wiele osób wychodziło od nas na tyle zadowolonych, że nawet podsyłali do nas swoich kontrahentów czy znajomych. Po roku czasu to Krzychu nie musiał pozyskiwać żadnych klientów, bo z naszych usług księgowych korzystało bardzo dużo ludzi. Musieliśmy nawet zainwestować w większe biuro i zatrudniliśmy asystentkę do pomocy. Było mnóstwo spraw i coraz trudniej było je wszystkie mieć pod kontrolą. Z asystentką, która była na prawdę świetna wszystko szło sprawnie.

Nasza spółka szybko została doceniona przez klientów z różnych firm. Zgłaszali się do nas przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność jak i duże spółki czy korporacje. Staliśmy się znani w całym województwie i nawet udzielałem wywiadu dla gazety.