Odpowiednie wyposażenie domu

Jako projektantka wnętrz, muszę znać najnowsze rozwiązania i wiedzieć w jaki sposób odpowiedzieć na potrzeby klientów, decydujących się na moje usługi. Doskonale zdaję sobie sprawę, że podczas projektowania wnętrz nie należy podążać tylko i wyłącznie za modą, ale należy wybierać rozwiązania funkcjonalne i dopasowane do potrzeb osoby zlecającej wykonanie projektu.

Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie garderoby i kuchni

blaty kuchenne warszawaDecydując się na przyjęcie zlecenia, przede wszystkim staram się poznać potrzeby zleceniodawców. Staram się zaczynać od ośrodka życiowego każdego domu, bądź mieszkania, czyli kuchni. Dzieje się tak, ponieważ każdy domownik przynajmniej kilka razy dziennie z kuchni korzysta (nawet jeżeli decyduje się tylko na zrobienie herbaty). Z tego własnie powodu chcę wiedzieć jak duża jest rodzina i jak często zleceniodawcy gotują. Blaty kuchenne z Warszawy posiadają tak szeroki wachlarz usług, że mogą dopasować wygląd kuchni do potrzeb klienta. Osobom, które gotują dużo, oferuję duże i trwałe blaty corain. Z kolei osobom które w kuchni spędzają mniej czasu polecam designerskie blaty kuchenne z lublina. Gdy kuchnia jest już zaprojektowana, drugim najważniejszym aspektem jest garderoba. Nie każdy może wygospodarować osobne pomieszczenie w celu trzymania ubrań, w związku z czym zdecydowanie polecam wtedy szafy wnękowe produkowane w Zamościu, bądź szafy wnękowe na wymiar z Lublina. Trwale rozwiązuje to problem braku oddzielnej garderoby, gdyż szafy te są niezwykle pojemne i funkcjonalne.

Oczywiście w pakiecie swoich usług posiadam projektowanie wszystkich pomieszczeń, które mogą się w domu znaleźć, jednak kuchnia i garderoba (jak wiem z długoletniego doświadczenia) są najważniejszym elementem wyposażenia domu. Odpowiedni blat kuchenny zapewni komfortowe korzystanie z tego pomieszczenia, z kolei szafy wnękowe godnie zastępują pomieszczenia wygospodarowane na trzymanie ubrań.

Więcej znajdziesz na http://www.axstone.pl