Odebrała ekogroszek od kuriera

Dzisiaj moja mama powiedziała, że ma przyjechać do nas kurier z przesyłką. Tata zamówił ekogroszek pakowany i będę musiała wpuścić kuriera z towarem. Kurier przesyłkę przyniesie do naszego domu i zostawi ją koło drzwi. Tata za ekogroszek już zapłacił więc ja kurierowi nie będę musiała przekazywać żadnych pieniędzy.

Tata zamówił ekogroszek w paczkach

ekogroszek paczkowany 20 kgMama przekazała mi wszystkie niezbędne informacje i pojechała do pracy. Nie mogła dłużej na kuriera czekać. Ja już skończyłam lekcje i będę w domu więc mam otworzyć kurierowi bramę. Nie miałam wychodzić z domu jedynie mogłam zaprosić do siebie koleżanki. Tak tez zrobiłam i czekałam na kuriera w domu. Kurier wniósł do domu ekogroszek paczkowany 20 kg. Tata zamówił trzy takie worki. Kurier wszystko ładnie ustawił a ja podziękowałam mu za dostarczenie. Zadzwoniłam od razy do taty i przekazałam, że ekogroszek został już dostarczony. Tata ucieszył się i podziękował, że byłam w domu. Ekogroszek używamy do ogrzewania w naszym domu. Tata jest z ekogreoszku bardzo zadowolony. Ekogroszek jest bardzo wydajny. Bardziej opłaca się zamawiać ekogroszek w większych opakowaniach, wówczas cena z kg jest niższa. Tata rok temu kupił piec z podajnikiem i dzięki temu woli więcej załadować na raz i mieć spokój przez kilka dni. Ekogroszek to polecany opał przez wielu specjalistów. Tata poprosił abym nie ruszała tych worków. Jak wróci z delegacji to zaniesie je do naszej piwnicy i tam już je sobie poukłada.

Ja jestem zmarzluchem ale od kiedy stosujemy ekogroszek w domu jest zawsze ciepło. Ekogroszek jest bardzo wydajny i bardziej opłacalny niż inne opały, które można stosować do ogrzewania. Najważniejsze, że rodzice są z niego zadowoleni. Ja się jeszcze nie znam na jego właściwościach najlepiej ale rodzice są nim zachwyceni.