filmowanie

O wspaniałym filmowaniu ze ślubu mojej córki

Moja córka miała wspaniałe wesele. Lublin to piękne miasto, a kamerzysta wspaniale ujął każdą chwilę jaką wspólnie rodzina spędziła na tej cudownej uroczystości. Fakt, że wybór takiego człowieka to całkiem nie łatwa sprawa.

Filmowanie wykonane z pasją

filmowanieZajął się tym mój cudowny zięć, który stawiał na to, aby filmowanie ślubów, które wykonuje ten kamerzysta było wykonywane z pasją. Sprawdzał każde wideofilmowanie w Lublinie jakie tylko się ogłaszało. Kamerzysta na wesele okazał się człowiekiem w stu procentach profesjonalnym, okazało się, że jest też nieprzeciętnie wykształcony, dzięki temu ślub mojej córki uwieczniony na płycie to po prostu hit. Kamerzysta potrafił ująć każdego z wspaniałej strony. Nawet nestorzy rodu wyglądali wspaniale. Widać, że filmowanie ślubów było dla niego wspaniałą pasją, którą potrafił realizować z ogromnym zaangażowaniem. Warto dodać, że ten kamerzysta na wesele był zapraszany bardzo często, przez wiele par i tylko, to że ostatnia para się wykruszyła i musiała przesunąć datę ślubu, mógł ten kamerzysta pracować na uroczystości mojej córki. Cudowny zbieg okoliczności, który zaowocował tak wspaniałym filmem. Cieszę się, że wszystko się tak dobrze ułożyło, co oczywiście układa się wciąż moim kochanym dzieciom. Był okres kiedy polecałam wideofilmowanie z Lublina moim znajomym, którym się dzieci pobierały, ale nie zawsze Lublin miał wszędzie blisko. Filmowanie ślubów mogło odbywać się maksymalnie sto kilometrów w promieniu miasta. I tak miał ten kamerzysta wiele zleceń, nie musiał się martwić, że odmawiając komuś straci coś na zysku.

Wręcz przeciwnie taki kamerzysta na wesele, który odmawia, musi być bardziej atrakcyjny. Mam z nim zresztą kontakt na portalu społecznościowym i często sobie ucinamy pogawędki o tym i o owym. Miło.

Więcej na stronie http://www.fotoifilm-lublin.pl