antena cb lemm

O tym jak sprzedaje się anteny cb

Na lekcję zaprosiłem Mirosława Brzęszczyrkowskiego, właściciela wielkiego sklepu z elektroniką. Poprosiłem go, aby poopowiadał o najnowszych trendach, o tym co klienci najczęściej kupują w jego sklepie, aby też jako stary handlowiec zdradził jakieś tajniki sprzedażowe.

Antena cb lemm – do jakich samochodów?

antena cb lemmMirek przede wszystkim mówił o tym jak fajna jest firma lemm, ale ja się tutaj nie będę rozpisywał, bo to nie miejsce na to. W każdym razie oprócz firmy lemm, mówił na przykład co to jest trwała antena cb lemm, na jakich samochodach może być przyczepiona. Dla niego antena cb nie miała tajemnic, doskonale potrafił ją zainstalować, podłączyć i użyć. Antena cb zresztą pojawiła się jako pomoc naukowa na naszej lekcji przedsiębiorczości. Przywiózł nam również system jaki reprezentuje monitoring ahd, opowiedział nam czym się różni od innych systemów, dlaczego większość klientów wybiera właśnie ten i dlaczego on sam ma w swoim sklepie. W swoim sklepie i na zapleczu ma monitoring ahd, dzięki temu jest wiarygodnym sprzedawcom. Dzieciom się ta konsekwencja bardzo spodobała. Dlatego postanowili pytać Mirka dalej o szczegóły. Okazało się, że mu się bardzo podobały lekcje z dziećmi dlatego każdy dostał dyski do rejestratorów, aby mogli podarować swoim ojcom. Oczywiście jak ktoś otrzymał dyski do rejestratorów a nie miał takiego w samochodzie, mógł przyjść do sklepu Mirka i sobie taki zakupić. Och ten szczwany lis wiedział jak się zachować, nawet na lekcji.

Dlatego dyski do rejestratorów spowodowały zwiększoną sprzedaż u niego w sklepie. Co więcej chciał również podarować dyski do monitoringu, ale tutaj już musiał zderzyć się z prawdą, bo żaden z rodziców tego nie chciał, ani nie potrzebował. W naszej spokojnej wsi monitoring ahd jest niepotrzebny przy domach. A to cała historyjka.