płyty z gumy

O mojej firmie i płytach z gumy

Ta firma jest marką która zawsze dba o bezpieczeństwo swoich pracowników. Dostałem niedawno dyplom uznania, za to że wszędzie jest chodnik elektroizolacyjny, dzięki czemu, moi pracownicy nie boją się spięć. Każdy w firmie wie, że chodnik elektroizolacyjny w naszej branży to podstawa, tutaj każdy inspektor bhp, pierwsze czego, szukałby właśnie tego.

Płyty z gumy pomogły mi zarobić

płyty z gumyDlatego zamówiłem z dużego kraju europejskiego największy chodnik elektroizolacyjny w tej części kontynentu. Bezpieczeństwo pracowników to podstawa w mojej firmie. Chciałem zaznaczyć, że sami sprzedajemy wyroby gumowe i dobrze znamy się na tym i na owym. Nasze wyroby gumowe słyną z wyjątkowej trwałości, ale też elastyczności jak trzeba, czy odporności. Wiecie jak jest, trzeba być znawcą w swojej dziedzinie, a ja zatrudniam samych fachowców. Postanowiłem też że nasze mieszanki gumowe będą sprzedawane zawsze w ilościach pięciuset kilogramów, żeby każdy miał dość i nigdy nie zabrakło. Taka polityka firmy. Dlatego proszę was, bierzcie ze mnie przykład, jak chcecie odnieść sukces w biznesie. Bezpieczeństwo i znajomość branży to są najważniejsze wartości! Polecam także zabrać się za lekturę mojej książki, która właśnie piszę, że wyroby gumowe są podstawą ekonomii. Buduje na ich podstawie swój kapitał i opisuje w jaki sposób wytrzymałe płyty z gumy pozwoliły zarobić mi pierwsze tysiąc złotych w naszym kraju.

Co prawda szukam też wydawcy, ale jak ktoś zobaczy, że sam król, który ma mieszanki gumowe w małym palcu, się zgłasza z książką, to się zaczną o mnie przepychać. Wiem o tym doskonale, bo znam swoją wartość. Przede wszystkim musicie wiedzieć, że jako małe dziecko poznałem wyroby gumowe, bo mój tata z opon robił bujanki w naszym ogrodzie. Tym mnie zainspirował do pracy nad gumką, moją firmą.