Dekoracje światłem

Nowy trend weselny – ładne dekoracje światłem

Jestem dj już od dziesięciu lat. Niestety w poprzednim roku bardzo zachorowałem więc musiałem zrobić kilku miesięczną przerwę. Straciłem przez to wielu klientów. Jednak mimo to dalej chciałem pracować w tej branży.

Zapytany zostałem o ładne dekoracje światłem

Dekoracje światłemMoja córka zaproponowała mi ogłoszenie się w internecie. Stworzyła moją własną stronę dj na wesele, gdzie zamieściła moją ofertę. Tydzień później miałem już umówione zlecenie. Dj na imprezę to bardzo odpowiedzialna rola. Nie powiem strasznie się denerwowałem bo to było pierwsze wesele od dłuższego czasu. Przyjechałem trzydzieści minut przed czasem by jeszcze na spokojnie rozstawić sprzęt. Gdy chciałem zobaczyć nagłośnienie zauważyłem, że nie mam mojego pendrive z plikami muzycznymi. Przeszukałem wszystkie zabrane torby jednak nigdzie go nie było. Wpadłem w panikę i zadzwoniłem do żony by poszukała czy przypadkiem go nie zostawiłem. Do rozpoczęcia wesela zostało tylko piętnaście minut. Na szczęście żona oddzwoniła, że znalazła go pod biurkiem i już jedzie by mi go dać. Widocznie musiałem zrzucić go z biurka, gdy się pakowałem. Przyjechała równo z pierwszymi gośćmi. Reszta imprezy przebiegła bardzo pomyślnie. Już na samej imprezie dostałem dwie propozycje pracy. Zapytano mnie czy w usłudze mam ładne dekoracje światłem. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem, widocznie musi to być nowy trend. Postanowiłem poczytać o tym więcej następnego dnia. Jeden dj wodzirej zamieścił filmiki z jednego wesela, gdzie właśnie takie dekoracje były pokazane. Muszę przyznać, że prezentuje się to bardzo fajnie. Cały czas zastanawiam się czy też nie spróbować. Na pewno miałbym wtedy więcej nowych klientów.

Teraz nie mam powodów do narzekania bo mój biznes ponownie się rozkręcił jednak wiadomo im więcej pracy tym lepiej. Warszawa zawiera wiele propozycji pracy.

Więcej na http://www.djrav.pl/