rolety

Nowe roletki w nowym mieszkaniu

Moja koleżanka bardzo długo mieszkała z rodzicami i bratem. Mieszkała w domu w Bydgoszczy i już od jakiegoś czasu zaczęła męczyć ją ta sytuacja. Stwierdziła, że pomimo że jest sama i nie ma męża to zdecyduje się na to, że kupi sobie mieszkanie. Wiedziała, że nie będzie ją stać na to żeby kupić jakieś bardzo duże mieszkanie w nowym budownictwie.

Rolety do pokoju i do kuchni

roletyJednak znalazła naprawdę bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w zadbanym bloku. Cieszyła się bardzo, że teraz będzie mieszkała na swoim i liczyła także na to, że może w końcu zacznie jej się okładać jakoś życie. Koleżanka remontowała i urządzała swoje mieszkanie bardzo powoli. Wiadomo, że nie miała po prostu od razu tyle pieniędzy by zrobić wszystko tak jak by chciała.Dobrze, że poprzedni właściciele zostawili w mieszkaniu meble. Także zmieniała sobie wszystko naprawdę nie patrząc na to, że musi coś szybko mieć. Praktycznie jedną z pierwszych rzeczy jaką kupiła do mieszkania były rolety wewnętrzne do pokoi i kuchni. Musiała kupić rolety ze względu na to, że w oknach żadnych nie było a było to naprawdę słoneczne mieszkanie. Co prawda gdy oglądała mieszkanie przed kupnem były w nim rolety. Jednak poprzedni właściciele zabrali je do do nowego mieszkania.Takie rolety materiałowe mogą mieć różne stopnie przepuszczalności światła. Zastanawiała się czy może nie kupić rolety dzień noc bo bardzo jej się podobały. Jednak zwykłe roletki dużo bardziej chroniły przed słońcem. Także zdecydowała się na rolety standardowe ze względów praktycznych.

Po roletach długo nie kupowała nic nowego. Po prostu oszczędzała pieniądze na to by zrobić sobie łazienkę po swojemu. A wiadomo, że łazienka jest praktycznie najdroższym pomieszczeniem jeśli chodzi o mieszkanie. Miała małą łazienkę, ale z dużym potencjałem.

Czytaj więcej  http://www.roletybydgoszcz.net