architekt

Nowa dyskoteka w Gdańsku i sprawdzony architekt

Już dawno mam za sobą okres gdy często chodziłam do klubów i dyskotek. Chyba najczęściej chodziłam do takich miejsc gdy byłam jeszcze na studiach. Nie powiem, ze teraz w ogóle szerokim łukiem omijam takie miejsca bo tak nie jest.

Architekt i trudny wystrój wnętrza

architekt Najczęściej po prostu ze znajomymi spotykam się domu. Jednak rzadko bo rzadko, ale czasem z jakiejś okazji wychodzimy gdzieś większą paczką na dyskotekę. Mieszkam w Gdańsku i jest tu niezwykle dużo miejsc gdzie można wyjść wieczorem i się pobawić. Ostatnio była właśnie taka okazja by wyjść na miasto. Moja koleżanka kończyła trzydzieści lat i z tej okazji wynajęła stolik w bardzo modnej ostatnio dyskotece, która niedawno została otwarta. Dyskotekę projektował podobno jakiś wybitny architekt wnętrz i efekt jest naprawdę oszałamiający. Wnętrze podobno wypełnione jest białymi skórami, które kontrastują z surowym metalem. No cóż byłam bardzo ciekawa jak to ten znany sprawdzony architekt-gdańsk zrobił to wnętrze. Takie projektowanie wnętrz jeśli chodzi o dyskotekę musi być chyba bardzo trudne. Taka aranżacja wnętrz musi jakoś korespondować z tym jacy ludzie będą przychodzili do dyskoteki. Albo to właśnie wygląd tego miejsca determinuje to jacy ludzie będą bawili się w tym miejscu. Na pewno wnętrze musi także współgrać z tym jaka muzyka będzie tu dominowała. No na pewno nie jest to łatwe zadania. Projektując mieszkanie architekt musi trafić w gust tylko mieszkańców danego domu. A jeśli chodzi o dyskotekę to powinna ona trafiać w gusta szerokiej publiczności co jest dużo trudniejsze.Wnętrze dyskoteki rzeczywiście było wyjątkowe.

Było świetnie dopasowane także do tego by odbywać w tym miejscu dosyć eleganckie spotkania. Dobrze, że ubrałam się dziś w sukienkę. Bo jeśli ubrałabym się typowo na dyskotekę to myślę, że akurat tu wyglądałabym dziwnie.