Namioty podstawą handlu

Organizacja imprez masowych to nie jest łatwy kawałek chleba, a bycie głównym koordynatorem działań zajmującej się tym firmy, to nie zabawa, choć przy odpowiednim podejściu, może sprawiać satysfakcję. Odpowiedzialność i ciągła presja otoczenia oraz zleceniodawców, potrafi dać się we znaki niedoświadczonym organizatorom.

Namioty handlowe docierają w ostatniej chwili

namioty handloweNiejedna imprezę już zorganizowałem, a moja firma jest wysoce ceniona wśród zleceniodawców podobnych przedsięwzięć. Cechami wymaganymi do należytego wykonywania tej pracy są między innymi skupienie, wytrwałość, odporność na stres, czy sumienność. Możliwość polegania na swoich podwładnych to także nieoceniona pomoc w wykonywaniu tego ważnego zawodu. Niejednokrotnie musiałem przerzucić część swoich obowiązków na podwładnych, którzy wykonywali je z godną pochwały precyzją i zaangażowaniem. Nie wiem czy poradziłbym sobie w takich chwilach bez nich. Szczególne problemy sprawiła nam organizacja pewnych targów handlowych. Wiele rzeczy wydawało się dopiętych na ostatni guzik i wszystko było gotowe do ostatniej fazy organizacyjnej, lecz niestety w ostatniej chwili zawiódł producent, który maił dostarczyć namioty handlowe. Bez tych namiotów, cała impreza nie miałaby najmniejszego sensu, a poziom paniki w moim biurze sięgnął zenitu. Szybko opanowaliśmy jednak nerwy i dzięki dobrym znajomościom, zyskanym dzięki prawidłowo wykonywanym usługom, udało nam się zastąpić dostawcę, dosłownie w ostatniej chwili, d dosłownie w ostatniej chwili, namioty handlowe dotarły na umówione miejsce, a impreza mogła się odbyć. 

W pracy człowieka, który jest odpowiedzialny za organizację wydarzenia, nie wolno tracić zimnej krwi, ani poddawać się irracjonalnym obawom i strachowi. Niezawodność kierownictwa to opoka całej firmy, a więc rzeczowa ocena sytuacji i niezachwiana pewność osądów to przymioty absolutnie niezbędne w tej pracy.