producent oświetlenia

Najlepszy producent oświetlenia z sąsiedztwa

Rano obudził mnie hałas. Spojrzałam na zegar, było jeszcze wcześnie. Nie mogąc zasnąć zeszłam na dół do jadalni zrobić śniadanie. Otworzyłam w całym domu rolety, żeby wpuścić słońce do domu.

Nowy sąsiad jest producentem oświetlenia

producent oświetleniaDostrzegłam, że oprawa oświetleniowa z tyłu domu cały czas świeciła. Porozmawiam o tym z Markiem jak wróci do domu. Trzeba pomyśleć o zainstalowaniu czujnika, dzięki któremu wraz z nadejściem świtu lampy będą gasły. Bardzo szybko zlokalizowałam miejsce hałasu. Za płotem wprowadzał się nowy sąsiad i postanowił zająć się remontami w sobotę od samego rana. Z zaciekawieniem zaczęłam obserwować jak się krząta przed domem, ponieważ zastanawiałam się co robi. Stała tam duża paleta, z napisem kostka brukowa led, więc od razu zorientowałam się, że sąsiad postanowił rozpocząć remont od instalacji oświetlenia. Sąsiad był młodym człowiekiem i cała praca szła mu bardzo sprawnie. Później dowiedziałam się, że mój nowy sąsiad znany jest jako najlepszy producent oświetlenia w kraju.Pomyślałam, że przydałaby nam się przed domem święcąca kostka brukowa, ponieważ widziałam już takie rozwiązanie i zdecydowanie poprawia atmosferę wokół domu. W naszej okolicy jest bardzo rozbudowana oprawa oświetleniowa i nie ma problemu z dojazdem czy odnalezieniem posesji. Po śniadaniu postanowiłam się chwilę zrelaksować przed czekającymi mnie obowiązkami i włączyłam telewizję. W sumie to nawet nie wiem co oglądałam, ponieważ moje myśli cały czas krążyły wokół poczynań sąsiada. Zastanawiałam się, czy zastosuje inne rozwiązania, które dodatkowo nadadzą prestiżu jego domu. U nas na całej trasie do garażu jest oprawa najazdowa, na którą nalegał mąż. W tygodniu wracamy późno z treningów i takie oświetlenie jest dobrym rozwiązaniem. Mamy dość dużą działkę i jest jeszcze sporo miejsca, żebyśmy mogli dokonać innowacyjnych zmian. Postanowiłam przyjrzeć się bliżej co robi sąsiad i zeszłam do niego z lemoniadą. Ucieszył się na mój widok i zaczęliśmy luźną rozmowę.

Okazało się, że firma, z której jest kostka brukowa led należy do jego kolegi i on poradził mu zastosować takie rozwiązanie. Zaprosiłam go na wieczór na kolację.