Najlepszy poziom nauki hiszpańskiego w mieście Bydgoszcz

Od dziecka fascynowały mnie obce języki. Oglądając wówczas anglojęzyczne bajki byłam bardzo zaciekawiona tym, jak można rozumieć i posługiwać się obcym językiem. W przyszłości zapragnęłam umieć komunikować się w różnych językach świata i to marzenie zostało ze mną po dziś dzień.

Wspaniała nauka hiszpańskiego

hiszpański nauczany w BydgoszczyJuż jako przedszkolak potrafiłam powiedzieć wiele zdań w języku angielskim. Zarówno w szkole podstawowej, jak i w gimnazjum mój zakres wiedzy oraz słownictwo znacznie przekraczało umiejętności rówieśników. Uwielbiałam uczyć się tego języka, toteż po lekcjach zawsze chętnie przysiadałam do dodatkowej nauki. W okresie liceum zaczęłam także uczyć się języka niemieckiego, jednak wciąż czułam, że jest mi mało. Okazało się, że w moim pięknym mieście Bydgoszcz mogę podjąć się nauki również innych, bardziej egzotycznych jeżyków świata. Słyszałam, że hiszpański nauczany w Bydgoszczy, stoi na naprawdę wysokim poziomie, dlatego postanowiłam zapisać się na lekcje. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest to, czego szukałam. Język hiszpański spodobał mi się bardziej niż angielski oraz zapragnęłam go umieć najlepiej ze wszystkich obcych języków, jakie znam. Dziś, dzięki temu, że uczyłam się hiszpańskiego w Bydgoszczy, pracuję w jednym z małych hiszpańskich miasteczek, jako kelnerka i potrafię rewelacyjnie dogadać się z tubylcami, którzy bardzo chwalą mój zasób słów, a także komplementują akcent. Bardzo się cieszę, że przed laty udało mi się trafić na tak wspaniałych nauczycieli języka hiszpańskiego w Bydgoszczy, bowiem dzięki temu mam możliwość mieszkać i pracować w tak wspaniałym kraju, jakim jest Hiszpania.

Dzięki temu, że zapisałam się na jeżyk hiszpański, odkryłam w sobie nową miłość jaką darzę zarówno język hiszpański, jak i samą Hiszpanię oraz jej kulturę. Mieszkam tu od niespełna paru lat, ale naprawdę czuję, że odnalazłam swoje miejsce na Ziemi i nie pragnę niczego innego tak mocno,. jak spędzić tu resztę lat mojego życia.