Najlepszy Kross Pulso 1.0

Praktyczne porady, interesujące poradniki

Nie wszyscy polscy producenci rowerów, cieszą się tak wielką popularnością, jak Kross. Nie ma się czemu dziwić, wszak to firma, która odznacza się najlepszym designem i świetnym wzornictwem. Przyciąga to nie tylko młodych ludzi, ale też tych, którzy tacy się czują.

Najlepszy rower do szybkiej jazdy – Pulso 1.0

kross pulso 1.0Wśród szerokiej oferty rowerów firmy Kross, bez trudu znajdziemy coś dla siebie. Szczególnie jeśli lubimy szybką i agresywną jazdę. Pulso 1.0 to tak naprawdę kolarzówka. Jednak z bardzo istotną różnicą w swojej budowie. Mianowicie zamiast wygiętej w kształt baranich rogów kierownicy, mamy prostą jej wersję. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, Kross Pulso 1.0 nie wymusza niewygodnej, mocno pochylonej pozycji. To znacznie większy komfort dla naszego kręgosłupa, a także mięśni pleców. Pulso 1.0 to rower, który idealnie nadaje się nie tylko do szosowej jazdy, ale również do intensywnych treningów na długich trasach. Kross Pulso jest rowerem lekkim i zwinnym, co sprawia, że nadaje się również do miejskiej jazdy. Rama roweru jest lekka, ponieważ jest wykonana z najlepszego stopu aluminium. To w połączeniu z wąskimi kołami, pozwala na znaczne zwiększenie parametrów szybkości. Ten rower został stworzony dla ludzi, którzy uwielbiają czuć radość z jazdy i niczym nieskrępowaną wolność. Jeżeli szukamy naprawdę dobrego roweru, w rozsądnej cenie, Kross Pulso w tej roli sprawdzi się znakomicie. W sklepie internetowym, możemy go kupić za niewiele ponad tysiąc pięćset złotych. W przypadku sezonowych przecen za jeszcze mniej.

Rowery firmy Kross należą nie tylko do efektownie wyglądających, ale przede wszystkim solidnych. Trzeba też dodać, że cały osprzęt w Krossach, pochodzi od najlepszego, powszechnie znanego w branży rowerowej, japońskiego dostawcy.