Najlepszy Kross Pulso 1.0

Nie wszyscy polscy producenci rowerów, cieszą się tak wielką popularnością, jak Kross. Nie ma się czemu dziwić, wszak to firma, która odznacza się najlepszym designem i świetnym wzornictwem. Przyciąga to nie tylko młodych ludzi, ale też tych, którzy tacy się czują.

Najlepszy rower do szybkiej jazdy – Pulso 1.0 

kross pulso 1.0Wśród szerokiej oferty rowerów firmy Kross, bez trudu znajdziemy coś dla siebie. Szczególnie jeśli lubimy szybką i agresywną jazdę. Pulso 1.0 to tak naprawdę kolarzówka. Jednak z bardzo istotną różnicą w swojej budowie. Mianowicie zamiast wygiętej w kształt baranich rogów kierownicy, mamy prostą jej wersję. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, Kross Pulso 1.0 nie wymusza niewygodnej, mocno pochylonej pozycji. To znacznie większy komfort dla naszego kręgosłupa, a także mięśni pleców. Pulso 1.0 to rower, który idealnie nadaje się nie tylko do szosowej jazdy, ale również do intensywnych treningów na długich trasach. Kross Pulso jest rowerem lekkim i zwinnym, co sprawia, że nadaje się również do miejskiej jazdy. Rama roweru jest lekka, ponieważ jest wykonana z najlepszego stopu aluminium. To w połączeniu z wąskimi kołami, pozwala na znaczne zwiększenie parametrów szybkości. Ten rower został stworzony dla ludzi, którzy uwielbiają czuć radość z jazdy i niczym nieskrępowaną wolność. Jeżeli szukamy naprawdę dobrego roweru, w rozsądnej cenie, Kross Pulso w tej roli sprawdzi się znakomicie. W sklepie internetowym, możemy go kupić za niewiele ponad tysiąc pięćset złotych. W przypadku sezonowych przecen za jeszcze mniej.

Rowery firmy Kross należą nie tylko do efektownie wyglądających, ale przede wszystkim solidnych. Trzeba też dodać, że cały osprzęt w Krossach, pochodzi od najlepszego, powszechnie znanego w branży rowerowej, japońskiego dostawcy.