Najbardziej trwała podłoga

Gdy kupiłam swoje pierwsze mieszkanie nie było one zbyt duże. Dlatego też starałam się zastosować jak najwięcej trików by wizualnie wydawało się być większe. Dlatego też wszystko kupowałam w jasnych kolorach i chciałam uzyskać dużo połysku. 

Wyjątkowa podłoga z żywicy w nowym mieszkaniu

trwała podłoga z żywicy epoksydowej z WrocławiaSporym wyzwaniem była dla mnie podłoga. Chciałam żeby we wszystkich pomieszczeniach był to ten sam materiał. Bo jednak dzięki temu wydaje się też, że jest po prostu więcej przestrzeni. Na początku myślałam, że będą to duże białe płytki takie na wysoki połysk. Jednak potem odkryłam jeszcze lepsze i do tego tańsze rozwiązanie. Jest coś takiego bowiem jak trwała podłoga z żywicy epoksydowej z Wrocławia i wygląda ona wspaniale. Ta podłoga jest także o tyle dobra, że nie widać fug bo ich po prostu nie ma a taki efekt był dla mnie najbardziej potrzebny. Kupiłam wszystkie materiały i już położeniem tego wszystkiego miał zająć się mój brat. On kiedyś przez kilka lat pracował przy różnych pracach wykończeniowych za granicą także zna się na tym. Powiedział mi, że taki rodzaj podłogi jest bardzo odporny praktycznie na wszystko. w sumie to chyba nie ma opcji żeby z tą podłogą coś się stało. To było dla mnie bardzo ważne bo jednak remontując to mieszkanie robiłam to na długie lata. A takie podłoże jest bardzo uniwersalne. Dlatego też gdybym nawet zdecydowała się w przyszłości na zupełnie inne meble i kolorystykę w mieszkaniu to podłoga i tak będzie tam pasowała.

Brat bardzo szybko wszystko położył. Trzeba było oczywiście poczekać aż wszystko wyschnie. W sumie zrobił to pod moją nieobecność. I gdy po kilku dniach weszłam do mieszkania to byłam zachwycona. wiedziałam, że podłoże będzie wyglądało bardzo dobrze jednej efekt ten przeszedł wszystkie moje oczekiwania.