Muszę wykonać serwis wentylacji

Mi to się trafił klient! Ma kilka wielkich hal produkcyjnych i jeżdżę do niego na serwis bardzo często. Dzięki temu mam zapewnione stałe zarobki a na pieniążki nie mam co narzekać. Teraz zbliża się kolejny termin to zadzwoniłem, żeby się z nim umówić.

Wykonałem serwis wszystkich wentylacji w budynku

wentylacja w TarnobrzeguMoja wentylacja w Tarnobrzegu jest zamawiana przez większość przedsiębiorstw, które jej potrzebują. Oferuję konkurencyjne ceny i dzięki temu jest takie zainteresowanie. Posiadam niezbędne wykształcenie oraz doświadczenie, klienci mogą być pewni, że mają do czynienia z profesjonalistą. Moja wentylacja w Tarnobrzegu jest przeze mnie nie tylko zakładana, ale również oferuję jej serwis. Teraz jadę do tego klienta, bo zadzwonił do mnie, że mu zależy na czasie. Moja praca nie będzie przeszkadzała w wykonywaniu obowiązków na hali i to jest dobre, ponieważ mogę pracować w godzinach pracy danego przedsiębiorstwa. Zapakowałem niezbędny sprzęt i ruszyłem w trasę. W międzyczasie zadzwonił inny klient, ale umówiłem się z nim na inny termin. Na miejscu to się zdziwiłem, bo okazało się, że niedawno zatrudnił się tam mój znajomy. Znamy się jeszcze z poprzedniego zakładu pracy i wiem, że to solidny człowiek. Chwilę porozmawialiśmy, ale obaj mieliśmy sporo zajęć i musieliśmy zakończyć rozmowę. Zaprosiłem go na piwo po pracy. Przy wentylatorach nie było pracy aż tak dużo to uporałem się z tym raz dwa. Oddzwoniłem od razu do tamtego klienta, żeby przełożyć jednak serwis u niego jeszcze na dzisiaj.

To był dla mnie pracowity dzień i miałem dzięki temu mnóstwo energii. Wieczorem spotkałem się ze znajomym po siłowni i siedzieliśmy do późna. Dowiedziałem się od niego wielu istotnych kwestii i wieczór był na prawdę bardzo udany. Dobrze było go spotkać.